Komentowana treść: Scriba 1.9.7
[#1] Re: Scriba 1.9.7
Coraz bardziej obiecująco to wygląda. Nawet da się drukować, więc tak od biedy jakiś dokument czy cv można napisać, tylko że u mnie ta wersja (ostatnią jaką testowałem to była 1.9.0) żre prawie całą moc procesora, a pole edycji reaguje jak mucha w smole. W poprzednich wersjach było szybko.
Napiszę to autorowi.
[#2] Re: Scriba 1.9.7
Niesamowite... Program już prawie w wersji 2.0 a autor ciągle nie poprawił najbardziej denerwującego buga, czyli samowolnego dzielenia przez program końcowego wyrazu między dwie linijki. Wściekły
[#3] Re: Scriba 1.9.7

@recedent, post #2

Zgłoś autorowi. Ja swoje spostrzeżenia już zgłosiłem :)
[#4] Re: Scriba 1.9.7

@R-Tea, post #3

Zgłosiłem już wieki temu (chyba przy okazji wersji 0.3). W odpowiedzi dostałem:

"1. bug: I know this problem, but it is in cairo. I can't solve it".
[#5] Re: Scriba 1.9.7

@recedent, post #4

Ciekawe jest to, że wyrazy nie zawsze są dzielone na końcu linii, ale faktycznie to denerwujące. Miejmy nadzieję, że jednak coś się zmieni w następnych wersjach. Przydałoby się też rozbudować opcje formatowania akapitów.

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 17:57:02 przez Tom3k
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem