Komentowana treść: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!
[#1] Re: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!
oooo nawet snajper wystartował :)
[#2] Re: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!

@KJB, post #1

Gratuluję zwycięzcy. OK
[#3] Re: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!

@KJB, post #1

Ciekawy pomysł, uczestnicy na pewno mieli sporo zabawy z przygotowaniem swoich dzieł.

A może by tak zorganizować podobny konkurs dla miłośników ray-tracingu? Są tu tacy? Cel zabawy - stworzyć obrazek w amigowym klimacie, na zadany temat albo też temat dowolny.
[#4] Re: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!

@jubi, post #3

chyba za słaby jestem :P ale fajny pomysł! jestem zaOKpomysł
[#5] Re: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!
Gratulacje dla Wszytskich!! No i dla zwycięscy nieśmiertelna sława (puki my żyjemy.. piwo )
[#6] Re: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!

@BULI, post #5

Gratulacje, modki fajne a ich tytuły jeszcze lepsze... "Zbieram Muchomorki" rządzi Smiech
[#7] Re: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!

@jubi, post #3

Pomysł mi się bardzo podoba. Kozakiem w raytracingu nie byłem, ale temat zawsze mnie kręcił.
Pozostaje ustalić reguły i do dzieła!
[#8] Re: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!
Gratulacje dla zwyciezcy i wielki szacun dla uczestnikow, ja nadal nie umiem nic sensownego w trackerze sklecic :)
[#9] Re: Drugi Forumowy Konkurs Muzyczny PPA - wyniki głosowania!
No cóż, tylko ten moduł kwalifikował się pod ostro określone kryteria.
Rok powstania 94 (jeszcze na Amidze 600).
Jak już wspomniałem swoje najlepsze moduły Amigowe zrobiłem na CD32.
Wielokanałowe XMy na Fastrackerze PC to kolejny kroczek wyżej. Niestety te z CD32 mają jedynie zapis w formie mp3.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem