• Opis

zamieścił: biax

data: 2013.09.23 17:50

kategoria: Sprzęt / biax

rozdzielczość: 3264x2448

odsłon: 537

komentarzy: 42

Ocena użytkowników: 4.8 (oceniających: 22)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Centrum dowodzenia
Super to wygląda!!!!!!!!!!! 5!!!OK
[#2] Re: Centrum dowodzenia

@Skiba, post #1

Dzięki, kupa sprzętu w pudłach pochowana - brak miejsca niestety
[#3] Re: Centrum dowodzenia
Zacnie :) 5!
[#4] Re: Centrum dowodzenia
Piątka!
Być może i ja niedługo doczekam się takiego kącika.
Może być nawet skromniejszy.
[#5] Re: Centrum dowodzenia
Ode mnie też 5. Bardzo fajny kącik :) Jakiej marki jest ten monitor do którego jest podłączona A4000D? A1200 też chyba do niego jest podłączona. Bardzo fajny design.

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2013 18:59:01 przez Sir_Lucas
[#6] Re: Centrum dowodzenia

@stachu100, post #4

Dzięki Stachu, może dzięki Tobie, kącik niebawem wzbogaci się o kolejne cacko :)
[#7] Re: Centrum dowodzenia

@Sir_Lucas, post #5

Dzięki, to Eizo L557, idealny dla Indivision AGA oraz Picasso IV - Ma ogromną zaletę .... cenę ~ 100 PLN :) Polecam
[#8] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #7

Tryb Pal (gry) też wyświetla?
[#9] Re: Centrum dowodzenia

@sebbb, post #8

Szczerze, nie próbowałem ... w A1200 mam Indivision AGA Mk2cr, w A4000D Picasso IV w wbudowanym SD FF. Obawiam się jednak, że monitorek PAL-u nie wyświetli :(
[#10] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #9

Masakra w takim pkoju mógłbym wreszcie odpocząć po pracy super OK!
GratulacjeOK
[#11] Re: Centrum dowodzenia

@heniek29cr, post #10

Biax zazdroszczę Ci tego kącika naprawdę robi wrażenie!OK:P

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2013 08:53:02 przez Grisza
[#12] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #9

Jutro powinienem mieć Benq G2420HD zobaczę jak wygląd obraz podpięty do Indi :D
[#13] Re: Centrum dowodzenia

@Grisza, post #11

Tego zdania niestety nie podziela moja żona Dzięki
[#14] Re: Centrum dowodzenia

@sebbb, post #12

Mam w Amigach obie wersje Indivision: mkII oraz mk2cr obie pracują jak należy OK
Polecam założenie małego wiatraczka na płytkę co uchroni przed pojawianiem się artefaktow po przegrzania się SD.
[#15] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #14

Skąd wziąść zasilani do wiatraczka możesz przesłać fote jak to wygląda?
[#16] Re: Centrum dowodzenia

@sebbb, post #15



:)
[#17] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #16

To jaki wiatrak wstawiłeś że taką wtyczką podpiołeś? (5v)
[#18] Re: Centrum dowodzenia

@sebbb, post #17

Dokładnie tak, ze starej karty GFX. Jako, że nie mam talentu do lutownicy, wolałem mniej inwazyjną metodę podłączenia :)
[#19] Re: Centrum dowodzenia

@Grisza, post #11

Grisza, zabierz proszę na SACP jakieś klamoty (wentylatorki, mocowania, kabelki), może uda się nam jeszcze jedno chłodzenie dorobić :P BTW, Twój EIZO czeka :)
[#20] Re: Centrum dowodzenia
Nic tylko pozazdrościć takiego centrum dowodzenia :) Moje centrum wygląda przy tym bardzo skromniutko :( .

P.S. Podobają mi się tapetki które widzę u Ciebie w windowsie i w mosie, możesz podesłać/podać linki ? :)
[#21] Re: Centrum dowodzenia

@Olo, post #20

Pierwsza z nich (ta windowsowa) poleciała do Ciebie, drugą zaraz prześlę - odpalę tylko Sam460ex :)
[#22] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #21

Następna piąteczka ode mnie.
Ta Tysiącdwusetka na pierwszym planie lewituje, czy chłodzenie turbiny się nie zmieściło? :D
[#23] Re: Centrum dowodzenia

@Radek_Cz, post #22

he he he, zastosowałem stopki w celu lepszej wentylacji 060, niebawem montaż wentylacji z "prawdziwego zdarzenia " :)
[#24] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #14

masz górny ekran w Amidze z Indivision?
[#25] Re: Centrum dowodzenia

@sebbb, post #24

Zdemontowany
[#26] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #25

Też wywaliłem prawdopodobnie powodowałby zakłócenia, miałem Ami z wewnętrznym CDROM i Indi niedziałała
[#27] Re: Centrum dowodzenia

@sebbb, post #26

Teraz Ci działa już ? Ja nie miałem żadnych problemów z pracą Indi (nowe prefsy dla karty działają bardzo dobrze)
[#28] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #27

Tak działa ale musiałem wymontować CDROM który znajdował się nad Indi i powodował zakłócenia
[#29] Re: Centrum dowodzenia

@sebbb, post #28

hmmm, ciekawe .... Może zakłócenia powodowała przegrzewająca się Indi ? Spróbuj założyć mały wiatraczek na układ, tak jak ja zrobiłem:
[#30] Re: Centrum dowodzenia

@biax, post #29

Jak CDROM był nad Indi to niedziałała jak go nie ma to działa czyli to on zakłóca u ciebie nie widzę CDROM więc jest OK!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem