Komentowana treść: Technoquiz o Amidze
[#31] Re: Technoquiz o Amidze
Mój wynik to 9/10 (bez pomagania sobie czymkolwiek). Nie znałem odpowiedzi na pytanie o nazwy robocze Amig. Wybrałem odpowiedź "imiona psów programistów", bo skojarzyło mi się z psem Minera, który ciągle pałętał się wśród ludzi tworzących pierwsze Amigi. :) Na najtrudniejsze (moim zdaniem) pytanie o kultową polską płytę powstałą dzięki Amidze znałem odpowiedź, bo gdzieś kiedyś o tym akurat przypadkiem czytałem.

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2013 07:51:34 przez MDW
[#32] Re: Technoquiz o Amidze

@Ender, post #30

większość się wywaliła na pytaniu o płytę, ja również hehe
[#33] Re: Technoquiz o Amidze

@QUAD, post #32

Gdyby ten quiz był na egzaminie policealnego studium informatycznego, to leciał by mniej więcej tak:

Nie wszystkie modele Amigi miały charakterystyczne nazwy robocze, które potem nie były nie wypalane na płytach głównych tych komputerów. Były to nie inne, aczkolwiek powinny być jednymi z tych które są zamieszczone poniżej, nie zaś powyżej tego pytania:

[*] Nazwy utworów zespołu B52
[*] Nazwy utworów zespołu B-52
[*] Nazwy utworów zespołu 52B
[*] Nazwy utworów zespołu -B52-


[#34] Re: Technoquiz o Amidze

@KJB, post #33

He, he dobre :D
[#35] Re: Technoquiz o Amidze
9/10. O płycie muzycznej nie wiedziałem
[#36] Re: Technoquiz o Amidze
żona zebrała 5pkt siedzi, pije i chrupki
jestem z niej dumny.

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2013 22:26:28 przez snajper
[#37] Re: Technoquiz o Amidze

@MDW, post #31

Ja akurat dobrze skojarzyłem nazwy kodowe, bo zawsze intrygował mnie napis na płycie A500 B52 Rock Lobster i kiedyś sobie wpisałem w google szeroki uśmiech O .44 też jakoś trafiłem przez przypadek, bo choć nie słucham takiej muzyki, to chłopaki ze Śląska mieli fajny kawałek Normalnie o tej porze i fajny samochód tam

A tak ogólnie, B52 ma strasznie odjechane kawałki i teledyski(na niezłym kwasie chyba), ale jak się posłucha 3x to wchodzi w głowę....: http://www.youtube.com/watch?v=szhJzX0UgDM
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem