Komentowana treść: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży
[#1] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży
Jest przewidziana jakaś zniżka dla płci pięknej? Bo pełna wejściówka dla dwóch osób + LPG do Gdańska mnie zabije. Jest jeszcze ktoś chętny na dojazd z Częstochowy? Mam póki co trzy wolne miejsca.
W latach '90 w Częstochowie było kilkunastu aktywnych demo scenowców i pełno użytkowników Amigi, nikt nie został?
[#2] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży

@flops, post #1

Cześć,

Niestety, za sprawy biletowania odpowiada organizator ze strony miasta, a jest nim ośrodek Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, która to "żyje" z działalności koncertowo-kabaretowej. Oni na każdej imprezie kasują normalnie wszystkich i dla nas nie zrobią wyjątku. Kasa z wejściówek jest ich, natomiast dają nam całą swoją infrastrukturę, wsparcie techniczne jak i budżet na nagrody.

Pozdrawiam,
Sachy (RK-LE Main Org.)
[#3] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży

@flops, post #1

Ile byś sobie liczył za ten dojazd? Potencjalnie byłbym zainteresowany :)
[#4] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży

@madman15, post #3

Zależy ile nas będzie w aucie, ja biorę na siebie większość kosztów, przy pięciu osobach w aucie, będzie 40pln w dwie strony, przy czterech 60pln, szczegóły w wiadomości. Ktoś jest jeszcze chętny?
[#5] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży

@flops, post #4

Hej,

Naprawdę bardzo Wam i podobnym kibicuję jeśli chodzi o dojazd. Z drugiej strony - my (scenowi organizatorzy) niewiele możemy pomóc. Taki trochę kwaśny układ - dostajemy wiele za darmo (jak pisałem wcześniej) ale i też musimy grać wg. ściśle określonych zasad. Pocieszcie się tym, że większość organizatorów również będzie musiała kupić wejściówki - ja pewnie też (bo mam bardzo blisko do GAK).

Pozdro.
[#6] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży

@sachy, post #5

Nie ma problemu, ja to rozumiem. Z jednej strony to dobrze, bo nie ma dyskryminacji i feministki nie będą się burzyć
[#7] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży

@sachy, post #5

sachy poważnie ? ?
W zeszłym roku kto przywiózł sprzęt i go udostępnił miał wejściówkę freee
A teraz taki zonk ? Ojjjjj bo sie obrażę i nic nie przywiozę..... :)
[#8] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży
Flops niestety rezygnuje, zatem czy ktoś inny że śląska chciałby jechać samochodem? Potencjalnie mam 2 miejsca, jeśli Lokaty też jedzie a jak nie to pociąg...
[#9] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży

@madman15, post #8

Oglos sie na innych forach, np. Speccy.pl, C64Scene.pl itd. Zawsze to zwieksza szanse na zlapanie chetnych. Dalem cynk o Twoich 2 miejscach na Amiscenie, bo tam wczesniej chlopak sie pytal czy ktos jedzie ze Slaska...
[#10] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży

@madman15, post #8

PM dostales :)
[#11] Re: Bilety na RetroKomp / LOAD ERROR 2013 w sprzedaży

@madman15, post #8

Jakbyco mam jeszcze 1 wolne miejsce na trasie Rybnik-Katowice-Tarnowskie Góry-Gdańsk.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem