Komentowana treść: Real AmiKit 0.4
[#1] Re: Real AmiKit 0.4
Czy dla amig klasycznych istnieją jeszcze jakieś inne alternatywne pakiety software'u typu Real AmiKit?
[#2] Re: Real AmiKit 0.4

@Sokok, post #1

ClassicWb, BetterWb.
[#3] Re: Real AmiKit 0.4

@_arti, post #2

Dzięki Piotr, jest jakieś porównanie tych trzech pakietów albo jakaś rekomendacja co fajniej się sprawdza?
[#4] Re: Real AmiKit 0.4

@Sokok, post #3

Zależy do czego. BetterWb to takie minimum - czysty 3.1 z paroma podstawowymi dodatkami i zadziała nawet na A500 z 3.1 i fastem. ClassicWb ma kilka wersji dla różnych Amig: od 68000 + 2Mb + kick 2.0 do 68060/UAE. AmiKit jeszcze nie sprawdzałem. W weekend się pobawię ale na pierwszy rzut oka wydaje się "ciężki", czyli min. 68040.

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2013 11:54:27 przez _arti
[#5] Re: Real AmiKit 0.4

@Sokok, post #3

Zależy czego wymagasz, najbardziej ekhm "wypasiony" jest AmiKit - wodotryski, lots softu ale to raczej dla amig z mocnym procem i najlepiej kartą gfx /ja się bawię z agą +060, podczepionym Indiv2 i daje radę/, jak lubisz magellana to cos dla Ciebie. Następny w kolejności jest ClassicWb, milusi dość dużo rzeczy jest już zainstalowane, jest opcja upgradu do Os3.9. - dla klasycznej amigi z mniej mocarnym procem jak znalazł. Natomiast BetterWb to w zasadzie odświeżony Os 3.1, jak znalazł do Ami z fastem, żadnych wodotrysków. To tak pokrótce:).

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2013 11:57:52 przez fazior
[#6] Re: Real AmiKit 0.4

@fazior, post #5

Piotr, fazior - dzięki wielkie za przybliżenie tematu.

Czy macie jeszcze jakąś opinię na temat AmigaSYS?

THX!
[#7] Re: Real AmiKit 0.4

@Sokok, post #6

@stachu100 zdaje się używa, więc będzie mógł się wypowiedzieć.
[#8] Re: Real AmiKit 0.4

@Sokok, post #6

http://www.ppa.pl/programy/amigasys-4-aga.html
[#9] Re: Real AmiKit 0.4

@Sokok, post #6

1.AmigaSYS4 z tym pakietem nie miałem żadnych problemów i działa szybko
2.ClassicWB jak dla mnie za dużo bajerów i nie zawsze działa od kopa
3.BetterWB - bardziej nakładka na goły system 3.1, taki boing ball (bardzo dobry do WHDLoad)
4.Real AmiKIT - im mocniejsza karta turbo, to wtedy ma sens
5.Pack Ultimate Amiga 68k - takie coś jak BetterWB - ale więcej (nie znaczy, że lepiej)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem