Komentowana treść: Aliens versus Predator dla MorphOS-a
[#1] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a
No niezły tytuł- brawo OK
[#2] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a
No pięknie, może piwko dla autora?
[#3] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a
Gra przereklamowana pomysł Pograłem w nią z godzinę i stwierdziłem, że szkoda prądu OK
[#4] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@parallax, post #3

To samo powiedziałem o Superfrogu gdzieś w 93-94 roku - to tak dla podniesienia ciśnienia.
Gdyby ten port ukazał się na OS4 nie omieszkałbyś zawołać "To wspaniała wiadomość"..i obowiązkowo ze dwie żarówy.


Ostatnia aktualizacja: 14.10.2013 20:16:03 przez waldiamiga
[#5] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@parallax, post #3

Zależy kim grałeś. Jeśli Predatorem, to gra faktycznie jest słaba i nudna, ale gra Marines jest rewelacyjna. Dawno temu na PC, gdy byłem młody i piękny i grywałem w to wieczorami, to nieraz serce podchodziło mi do gardła ;)
[#6] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@Ittaj, post #5

Zależy kim grałeś.

Gwarantuje Ci, że grał Predatorem, toż to urodzony 'Predator' jest.
[#7] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a
Mniam, trza odpalic mosa:)
[#8] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a
Ci którzy chcieliby pograć w oknie lub mają problem z odpaleniem na pełnym ekranie, niech uruchomią grę w shellu z parametrem -w
[#9] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@RadziN, post #6

ciekawe jak brzmiałaby opinia parallaxa, gdyby dało się grać superfrogiem ;)
[#10] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@snajper, post #9

Alien Vs Super Frog-> Tadam !!! The Hero is only One OK
[#11] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@BULI, post #10

[#12] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@recedent, post #11

Parallax'a świat jest taki prosty OK
[#13] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@recedent, post #11

dobre ;)

moja wersja:

[#14] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a
Fajna gra :)
[#15] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a
Po przejściu trzeciego epizodu predatorem, gra wychodzi do menu głównego. Zaraz spróbuję jeszcze raz przejść.

BTW Recedent, da się przejść trzeci poziom ;) trzeba wszystkie te komputerki powyłączać poźniej iść już przez otwarte drzwi :) Odpisał bym ci na morphos.pl ale mam problemy z kontem.
[#16] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@Mayolika, post #15

Ale jak? Jak wskakuję z szybu wentylacyjnego do tej "serwerowni" to jak się stamtąd wydostać po zniszczeniu komputera?
[#17] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@recedent, post #16

wskoczyć do drugiego szybu, gdzieś na ścianie jest kratka, zniszcz ją z "karata", i tak jeszcze parę pokoi :)
[#18] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@Mayolika, post #17

I co? pomogłem? chcę zobaczyć czy tobie też wywala po tym lvlu
[#19] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@Mayolika, post #18

Miałeś rację, są kratki. A myślałem, że rozwaliłem wszystko... tylko levelu jeszcze nie przeszedłem.
[#20] Re: Aliens versus Predator dla MorphOS-a

@recedent, post #19

Dobra już wiem o co chodzi :P Przyznam się szczerze że włączyłem cheaty z shella uruchamiając avp z opcją -debug. Cheaty wtedy działają, ale po przejściu planszy wywaja do menu głownego a misja nie zostaje zaliczona
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem