Komentowana treść: Preorder na Mediatora PCI 3000Di
[#1] Re: Preorder na Mediatora PCI 3000Di
I to jest NEWS :D

A czy poza medkiem coś będzie w zestawie z nim? pomysł
Ja i tak będę musiał wstrzymać się do nowego roku z ewentualnym zakupem, ale z chęcią kasiorę wysupłam na niego :D

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 20:02:30 przez Tom Rain
[#2] Re: Preorder na Mediatora PCI 3000Di

@Tom Rain, post #1

Ja już zgłosiłem chęć zakupu na Amibay.
[#3] Re: Preorder na Mediatora PCI 3000Di
Ile ????????
[#4] Re: Preorder na Mediatora PCI 3000Di

@glichtanski, post #2

Waham się trochę... bo z jednej strony w A3000 mam zabawki na Zorro a z drugiej, właśnie chcę budować sobie A2000 opartą też na Zorro. Dubel mi niepotrzebny a Mediator, to zawsze i nowsze karty i gwarancja - przynajmniej posłuży trochę dłużej. Jak uda mi się dorwać A2000 rev. 6.4 albo znajdę jakiś inny sposób na 2Mb CHIPu w niższej rewizji, to biorę.
[#5] Re: Preorder na Mediatora PCI 3000Di
Ech, ja spodziewam się jutro albo w poniedziałek przesyłki z A3000 ale na razie się spłukałem i ewentualne decyzje - Zorro czy PCI - zostawiam na później. Cena niestety nie jest zbyt kusząca ale rozumiem - to towar mało chodliwy.
[#6] Re: Preorder na Mediatora PCI 3000Di

@glichtanski, post #2

Dobrze czytam? Czyżby tam na Polskę była wysyłka gratis? Cena Mediatora ta sama.
Jestem tam od niedawna zalogowany ale niezbyt mam pojęcie o formach płatności. :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem