• Opis

Wreszcie dotarła.

zamieścił: Jenot

data: 2013.10.29 22:45

kategoria: Sprzęt / Jenot

rozdzielczość: 3173x2425

odsłon: 216

komentarzy: 15

Ocena użytkowników: 4.6 (oceniających: 17)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: A3k
Śliczności :) 5!
[#2] Re: A3k
cudeńko 5OK
[#3] Re: A3k
5
[#4] Re: A3k
PiątkaOK
[#5] Re: A3k
Piękny chińczyk, 1OK
[#6] Re: A3k

@parallax, post #5

Hmmm, czemu Chińczyk? Z tyłu napisali: Made in USA.
[#7] Re: A3k

@Jenot, post #6

Będziesz ją wybielał? pomysł
[#8] Re: A3k

@parallax, post #7

A, dlatego Chińczyk.... nie zrozumiałem aluzji ;)
Nie wiem czy będę wybielał bo wszystkie a3k które widziałem mają dość ciemny plastik. Zdaje się że one fabrycznie nie są białe. Boję się, że mógłbym przedobrzyć z wybielaniem bo nie wiedziałbym kiedy przestać.
[#9] Re: A3k

@Jenot, post #8

Zawsze można komuś zlecićpomysł Kilka osób tu wie jak to zrobić, a i komputer by się ładniej prezentowałOK
[#10] Re: A3k

@parallax, post #9

Ale ja też wiem jak to robić. Perhydrol mam, wybieliłem C64G i dwie stacje 1541-II - poszło całkiem sprawnie i efekt jest bardzo dobry ale musiałbym mieć wzorzec koloru nowej A3k. Kilka zdjęć z google mam. Tylko nie wiem czy uda się zabezpieczyć napis.
[#11] Re: A3k
Sprzęt fajny ale mysza oszukna. Nie od A3000. :D
[#12] Re: A3k

@parallax, post #5

hehe
[#13] Re: A3k

@Deftronic/..., post #11

No nie można mieć wszystkiego na raz niestety. Plan jest taki:
1. Turbiacz,
2. CV64,
3. Gadżety (w tym myszka-garbusek).
Chociaż, ze wszystkich myszy kulkowych (marek wszelakich) ta z fotki jest najwygodniejsza.
[#14] Re: A3k
Mam wersję z dwoma FFD i orginalną myszką ale bez monitora
[#15] Re: A3k
A można wiedzieć skąd dotarła?
Ładny egzemplarz, tylko klawiatura by się oryginalna przydała. A co do myszki, to oryginalnie była trumienka, ale być może później dołączali tą z A3000T.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem