Komentowana treść: AmigaAMP 3.12
[#1] Re: AmigaAMP 3.12
SuperOK Wyświetlanie okładek niby pierdółka, ale jakże przydatnaOK
[#2] Re: AmigaAMP 3.12

@parallax, post #1

AmigaAMP dalej trzyma forme, bo windowsowy Winamp kompletnie zszedl na manowce od wersji 3.x..
[#3] Re: AmigaAMP 3.12

@sigma2pi, post #2

Nie jest tak źle, bo mogli już dawno reklamy dowalić pomysł No na pewno, to nie jest już tylko odtwarzacz muzykiok, racja
[#4] Re: AmigaAMP 3.12

@parallax, post #1

Kiedy wersja dla os3.x?
[#5] Re: AmigaAMP 3.12

@simka113, post #4

Przecież od dawna jest dla os3.x, jednak lepszy jest SongPlayer 1.53 i Prayer2, a do shoutcast AmiNetRadio.

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2013 16:35:51 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#6] Re: AmigaAMP 3.12

@sigma2pi, post #2

Winamp pod względem wizualnym ssał w rywalizacji z Sonique. Ten drugi zresztą oferował też ładniejsze brzmienie + kilka fajnych efektów. Szkoda, że z rozwojem wersji 2 zaliczył glebę (choć interfejs bety w porównaniu z jedynką to była jakaś pomyłka i nigdy go nie ogarnąłem).

a swoją drogą - czy amigowe produkcje naprawdę muszą naśladować windzianych braci?
[#7] Re: AmigaAMP 3.12

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

Czy to ten Prayer - program napisany na konkurs programistyczny Amiga Format? Pamiętam, że program muzyczny właśnie o nazwie Prayer wygrał go.
[#8] Re: AmigaAMP 3.12

@sigma2pi, post #2

Skąd wiesz że trzyma? Używasz AOS4? :D
[#9] Re: AmigaAMP 3.12

@snajper, post #6

Sonique - a pamiętam, swego czasu był u mnie jako domyślny player, do dziś Winampa nie mam i mieć nie będe ;). Wersja amigowa taka sobie, w sam raz dla AmigaONE X500 ;)
[#10] Re: AmigaAMP 3.12

@vimothep, post #9

Miałem Sonique i oprócz niektórych wizualizacji nie przyciągał mej uwagi OK Winampa używam od lat i mi odpowiada, a i wizualizacji mam od gromaOK Na Amidze teżOK
[#11] Re: AmigaAMP 3.12

@parallax, post #10

Wnioskując z twojej wypowiedzi, to dla Ciebie wytyczną programu są wizualizacje?
[#12] Re: AmigaAMP 3.12

@vimothep, post #11

Jasne, że nie :) Tylko akurat o nich wspomniałem:) Wytyczną jest jakość dzwięku OK
Ale wizualizacje są też istotne jak dla mnie:)
[#13] Re: AmigaAMP 3.12

@parallax, post #12

Wizualizacja dla mnie nie ma zanczenia, zawsze programy mam w opcji domyślnej. Dla mnie liczą się możliwości programu na którym pracuję. Tak samo jest z AmigaAMP, ale i tak wolę Hippoplayera.
[#14] Re: AmigaAMP 3.12

@vimothep, post #13

Do modułów także wolę HippoplayeraOK
[#15] Re: AmigaAMP 3.12
Spod wskazanego odnośnika można pobrać wersję o tym samym numerze, lecz z poprawionym błędem dotyczącym wczytywania całych katalogów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem