• Opis

Całość w folii, wybrane losowo, żadne unikaty co prawda.

zamieścił: Iceman27

data: 2013.11.10 22:05

kategoria: Programy i gry / Gry dla CD32

rozdzielczość: 2048x1536

odsłon: 44

komentarzy: 14

Ocena użytkowników: 3.1 (oceniających: 8)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Zbior gier CD32
jeszcze w foli OK
[#2] Re: Zbior gier CD32
Ja tam wolę grać w gry niż w folii trzymać. Weźcie se Amigi też ofoliujcie, bo to takie trendy jest
[#3] Re: Zbior gier CD32

@KJB, post #2

Gdybym mial fabrycznie zafoliowany egz tez bym nie otworzyl. Jestem kolekcjonerem. A jaki egz jak nie w folii ma najwieksza wartosc kolekcjonerska?? :D
[#4] Re: Zbior gier CD32

@Iceman27, post #3

Ja nie jestem kolekcjonerem tylko użytkownikiem :)
Joystick i myszkę też masz w folii?
[#5] Re: Zbior gier CD32

@KJB, post #4

to nie jest jakies trendy ale kolekcjonerstwo, nikt Ci nie kaze kolekcjonowac. Ja lubie miec w stanie idealnym lub nowe. Joystick i myszka to zaden unikat ale mam tez nowe
[#6] Re: Zbior gier CD32

@Iceman27, post #5

nikt Ci nie kaze kolekcjonowac
.

A Tobie używać
[#7] Re: Zbior gier CD32

@KJB, post #6

te ktore chcialem ukonczyc ukonczylem dawno temu, gier jest tyle na rozne platformy, ze nie widze powodu by wracac do ukonczonych. A gry w folii maja na ogol wartosc kilkukrotnie wieksza niz uzywki. Kto wie czy nie bede zmuszony sprzedawac, wiec niech sobie folia zalega. A gry jesc nie wolaja
[#8] Re: Zbior gier CD32

@Iceman27, post #7

A gry w folii maja na ogol wartosc kilkukrotnie wieksza niz uzywki.


Taniej będzie używkę zafoliować :) Jeśli i tak nie będzie używana, to co za różnica, z zew. wygląda tak samo :) No a przecież i tak nikt nie ściągnie folii, bo gra wtedy straci kilkukrotnie na wartości :)
[#9] Re: Zbior gier CD32

@KJB, post #8

:) zartujesz sobie prawda? powiedz ze zartujesz? Nie bedzie widac, chocby ideal to ma tluste plamy po lapach, jakas wade , ryse defekt. Na allegro juz kupilem takie nowki w folii :). Poza tym te gry maja czesto na foliach nalepki np z kodem i inne znamiona ze folia fabryczna. :D. Popytaj kolekcjonerow czy nie rozpoznaja
[#10] Re: Zbior gier CD32

@Iceman27, post #9

Wiem, wiem, są i ludzie którzy zbierają kapsle, puszki, karty telefoniczne itd., ale mnie kolekcjonerstwo nie interesuje, tylko amigowanie :)

Nie znam amigowców kupujących gry po to, aby je zafoliowane na półce trzymać ;)
[#11] Re: Zbior gier CD32
Fajny zestaw, 5OK
[#12] Re: Zbior gier CD32

@KJB, post #2

Zawsze można pograć w piratyOK
[#13] Re: Zbior gier CD32

@KJB, post #10

Ale ja zadnej gry nie ofoliowalem nigdy. Te nowki pochodza albo z naszej dystrybucji albo z uk z magazynu czy niemiec. Na zadnej nie widac sladu uzytkowania wiec wypraszam sobie pisanie ze cos ofoliwalem. Amigowanie w jakim sensie? :)
[#14] Re: Zbior gier CD32

@parallax, post #12

dzieki choc zawsze zanizasz oceny zeby bylo niby inaczej, to jednak doceniasz. Jesli mowa o piratach to nawet nie, gram jedynie obecnie w rpg zainstalowane z moich dyskow. Nie mam innych gier niz te co sam kupilem. czasu malo wiec siedze jedynie w tych co mam bo i tak duzo tego jest
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem