Komentowana treść: XIV AmiParty
[#1] Re: XIV AmiParty
Wydarzenie na G+ założone, można się dodawać.
Edit: Na FB też.

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2013 17:52:26 przez Jenot
[#2] Re: XIV AmiParty

@Jenot, post #1

Wydarzenie na FB założone, można się dodawać
[#3] Re: XIV AmiParty
Jak mnie nie zawieje albo inne okoliczności nie zatrzymają w domu to pakuje retro sprzęt i przybywam! piwo
[#4] Re: XIV AmiParty
Oj będzie się działo ;)
[#5] Re: XIV AmiParty

@Drako^BB, post #4

Ja już mam zapowiedziane że nie ma mowy, ale jak mały się urodzi i będzie tak cichy i spokojny jak ojciec to kto wie, może uda się wyrwać :D.
[#6] Re: XIV AmiParty
Daaaaaleeekooooooooooo...

Ja nie dam rady najpewniej, ale może uda się na AmiWawę, tak więc zapraszam również na afterparty do Warszawy. :)
[#7] Re: XIV AmiParty

@Sokok, post #6

ale może uda się na AmiWawę, tak więc zapraszam również na afterparty do Warszawy.

Termin AmiWawy jest już znany?
[#8] Re: XIV AmiParty

@MorphOS_pl, post #7

Nie, chyba jeszcze nie, ale jak znam życie to będzie w marcu.
[#9] Re: XIV AmiParty

@Sokok, post #8

A w marcu jak w garncu... No nic, czekamyOK Zleci raz dwa, już połowa listopadapomysł
[#10] Re: XIV AmiParty
a tam w spiworze, spanie bez spiwora na parapecie, to jest czad :)
[#11] Re: XIV AmiParty

@sigma2pi, post #10

Też będzie taka możliwość :)
[#12] Re: XIV AmiParty
Mam nadzieję, że tym razem uda się mi przyjechać na imprezę. No i oczywiście aura będzie sprzyjająca.
[#13] Re: XIV AmiParty

@ZED^lM, post #12

Na AmiParty zawsze mamy dobrą pogode ;)
[#14] Re: XIV AmiParty
Ja to bym chętnie pojechał (jeśli mi nic nie wypadnie bo termin odległy), tylko z dojazdem kłopot.

Jak ktoś będzie samochodem zahaczał o północne Podkarpacie (Rzeszów, Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Jarosław) to się chętnie podłączę.
[#15] Re: XIV AmiParty

@DiskDoctor, post #14

Jeśli okoliczności pozwolą i będę jechał, to mógłbym Cię zabrać po drodze (Może dałoby się jeszcze upchnąć do wozu MaaG^dA i BagoZonde?).
[#16] Re: XIV AmiParty
Trzeba i do Was się kiedyś wybrać, SACP zaliczony kolej na AmiParty.
[#17] Re: XIV AmiParty

@recedent, post #15

Znaczy mam już zacząć się niby odchudzać ?..
[#18] Re: XIV AmiParty

@MaaG^dA, post #17

Spokojnie, Fabia poszła w odstawkę (trójki dzieci bym nie pomieścił), teraz jeżdżę Roomsterem - jakoś się zmieścicie, chyba że przytyłeś mocno ostatnio :)
[#19] Re: XIV AmiParty
a przyjmiecie fana amigi, który nie ma amigi???

ps.bedę jechał swoja e39 więc 3 osoby mogę zabrać
[#20] Re: XIV AmiParty

@recedent, post #18

Tak wstępnie, bo to jeszcze kawał czasu, jak by ktoś z składu się wyłamał, albo pojawiło się miejsce to też chętnie się przyłączę do wycieczki (preferuję podobne okolice jak DiskDoctor :) )
[#21] Re: XIV AmiParty

@dario35, post #19

Przyjeżdżaj, amig wystarczy dla wszystkich :)
[#22] Re: XIV AmiParty

@Jenot, post #21

kiedys mialem amige 500 plus 2 stacje dyskow:)wszytskie gazety amigowe ale sprzedalem zanim wyjechalem do usa:)to byl 1995 rok i musialem miec kase na bilet::)kiedys w usa wlaczam tv a tam na kanale regionalnym pulpit workbencha:)ucieszylem sie:)
[#23] Re: XIV AmiParty

@MarX, post #3

Przybywam i tym razem jeśli nic nie zatrzyma kolegi to w dwójkę szeroki uśmiech
Pozdrawiam Doktor
Biała Podlaska
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem