Komentowana treść: Aminux 0.0.2a
[#1] Re: Aminux 0.0.2a
Aminux oparty o AROS Vision 68k,działa poprzez FS-UAE na Linuxie - Mikroknoppix

Niezłe skomplikowanie ....
[#2] Re: Aminux 0.0.2a

@Voyox, post #1

Polecam uruchomić - całe archiwum po rozpakowaniu ma prawie 4GB.

AEROS r3.5 - też jest ciekawym połączeniem AROS-a z Linuxem i nie tylko ;)
[#3] Re: Aminux 0.0.2a

@vimothep, post #2

używałem, instalowałem... i średnio to wygląda, plus za wysiłek, ale ... sorry... jeszcze nie to... jeszcze wiele edycji i poprawek przed sukcesem
[#4] Re: Aminux 0.0.2a
system dla AMigi 68k zajmujacy 4GB, no nie wiem, chyba ktos tutaj sie gdzies pogubil :)
[#5] Re: Aminux 0.0.2a

@sigma2pi, post #4

wtf!?
[#6] Re: Aminux 0.0.2a

@sigma2pi, post #4

Może jest tam wciśnięty jakiś film prezentacyjny (full hd i te sprawy), który waży 3990MB pomysł
[#7] Re: Aminux 0.0.2a

@rwks, post #3

To tak jak z każdym nowym systemem - nigdy nie będzie idealny. Owszem, jeszcze jest wiele pracy, ale cieszy jednak to że pojawiają się nowe edycje AROS-a (co prawda hybrydy, takie 3w1). Później się okaże czy to była dobra droga czy nie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem