Komentowana treść: Sqrxz 2 v1.00
[#1] Re: Sqrxz 2 v1.00
bardzo głupi tytuł ma ta gra. siedzi, pije i chrupki Taki tytuł nie zachęca do grania.
[#2] Re: Sqrxz 2 v1.00

@snajper, post #1

Dokładnie, lepszy byłby nawet "Qwerty".
[#3] Re: Sqrxz 2 v1.00

@snajper, post #1

Niezależnie od tytułu gra jest świetna Bardzo przyjemnie mi się w nią gra, fajna grafika i sterowanie, polecam spróbować.

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2013 17:44:09 przez Tom3k
[#4] Re: Sqrxz 2 v1.00

@Tom3k, post #3

No coś ty? Zagrałbyś w grę z takim tytułem? :P


Żartowałem, gra jest rzeczywiście świetna :)
[#5] Re: Sqrxz 2 v1.00
Pamiętam, że byłem sceptycznie nastawiony do tej giercy, bo ma pewne ograniczenia, no i na amidze są lepsze tytuły, ale ostatnimi czasy tak klimatycznej (świetna muza) gry na ami (szczególnie ma tu na myśli wersje dla 68k- A500 1MB).
Warto poświęcić trochę czasu dla tych tytułów (Sqrxz 2, 3) OK
[#6] Re: Sqrxz 2 v1.00

@Tom3k, post #3

próbowałem kiedyś na PC i niespecjalnie mnie wciągnęło.
[#7] Re: Sqrxz 2 v1.00

@Tom3k, post #3

Niezależnie od tytułu gra jest świetna

Może i świetna, ale przede wszystkim za trudna. Dlatego w nią nie gram.
[#8] Re: Sqrxz 2 v1.00

@MorphOS_pl, post #7

przede wszystkim za trudna.

Łatwa nie jest, ale wiele starszych gier trzyma podobny poziom. Dla mnie to fajny klimat. Kwestia gustu.

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2013 00:53:38 przez Tom3k
[#9] Re: Sqrxz 2 v1.00

@Tom3k, post #8

Łatwiejsza jest Giana's return-jest pasek energii.

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2013 18:16:04 przez simka113
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem