Komentowana treść: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party
[#1] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party
Świetna (jak zawsze) relacja autorstwa V-12!
[#2] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party
Fajny tekst OK. Stronka mulista, no ale to detal techniczny.
[#3] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party

@MorphOS_pl, post #2

No, stronka mocno zamula (PC)
[#4] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party

@BULI, post #3

Czytalem z przyjemnością. dzięki za miłe słowa.
[#5] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party
Również się zapoznałem :) Dzięki!
[#6] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party
Tyle sprzętu na raz w jednym miejscu, super OK

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 21:58:49 przez Tom3k
[#7] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party
Spoko raport. OK Faktycznie maleńkim minusem był brak indentyfikatorów, które ułatwiłyłby rozpoznanie ludzi po latach.
[#8] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party

@Deftronic/..., post #7

Skrobnięcie czegoś markerem na otrzymanym idencie było nietrudne :P
[#9] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party

@madman15, post #8

Widać było, skoro większość osób które ja widziałem nie skrobneło. :)
[#10] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party

@slay, post #1

Taaa fajna impreza. :) Widzę po fotkach w necie że sporo ostatnimi laty takich retro spotkań w Polsce i trochę żałuję że tak daleko mieszkam i nie mam po drodze. Tylko jedno mnie nieco smuci jako byłego Amstradowca, że widuję tam CPC wprawdzie włączone, ale tylko z ekranem startowym i nic na nich nie śmiga a ludzie je tylko mijają. :( A to nic trudnego przygotować kasetkę z paroma klasykami, albo dyskietkę z kilkoma gierkami, demkami czy jakimś slideshowem z muzyczką. Plus naklejka z dwoma zdaniami jak to się resetuje i jak to włączyć. I założę się że niejedna osoba by tam przystanęła czy nawet sobie posiedziała. Oj chyba będę musiał kiedyś wpaść na taką imprę i sprezentować im taką dyskietkę. ;)
[#11] Re: RetroKomp/LOAD ERROR 2013: Raport z party

@ZbyniuR, post #10

Fajna obszerna relacja. Napewno jest to też kilka wskazówek co można poprawić aby impreza była jeszcze bardziej udana aczkolwiek przy takiej ilości sprzętu i ludzi czasami cięzko coś na bieżąco ogarnąć. Osobom które nie były na tego typu imprezach polecam. Sprawy logistyczne zawsze można jakoś rozwiązać - przykład ekipa ze Szczecina i okolic.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem