Komentowana treść: PowerSDL 16.0b - aktualizacja
[#1] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja
hurra!
mozna developowac dalej.
niedlugo nowy openXcom i Pingus:)
[#2] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@stefkos, post #1

Hmm, od tego pingusa wieje na pół kilometra grafiką linuxową. Jakby troche posiedzieli to by ładnie wyszło, a tak np. amigowy Ugh ma ładniejszą grafę.
[#3] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@stefkos, post #1

niedlugo nowy openXcom i Pingus:)

Chwali Ci się to. :D
[#4] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja
IslandsMiniGolf działa lepiej czy nadal brakuje tekstur i są artefakty?
[#5] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@stefkos, post #1

Yech :)
[#6] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja
Działa już Hex-a-hop?
[#7] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

U mnie działało dobrze, za to po aktualizacji kaszanka :] poznikały tekstury z roślin i nawierzchni po których się "chodzi", na wodzie jakieś cyfry się pojawiły...

Szukam poprzedniej wersji 15 coś chyba, ktoś wie skąd można pobrać ? Kurczę OWB pozamiatało mi '.recycled'.
[#8] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@ede, post #7

U mnie działało dobrze


Tak jak na tych obrazkach z gry dla OSX link ?
[#9] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

Z grubsza tak, ewentualnie mogły być jakieś różnice w szczegółach, wydaje mi się że miejsca z trawą były pocięte na kwadraty jedno-pikselową linią. W każdym razie były wszystkie tekstury i ładnie się wyświetlały. Po aktualizacji jest dno, brakuje tekstur, a te co są mają jakieś artefakty.
Szkoda bo akurat podeszła mi ta gierka. Teraz nie sposób wrócić do poprzedniej wersji PowerSDL.
[#10] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@ede, post #9

Teraz nie sposób wrócić do poprzedniej wersji PowerSDL.

Mam spore archiwum Morphowych plików i zdaje się że mam takowy pliczek, ale to muszę sprawdzić.
EDYTA: Mam wersję 15.10, styknie czy szukać dalej?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 19:23:30 przez waldiamiga
[#11] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@waldiamiga, post #10

Chętnie sprawdzę tę 15.10 ;)
[#12] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@waldiamiga, post #10

THX No i po teście - braki w teksturach. Może to była 15.9... czort wie ale gra wyglądała przyzwoicie.
[#13] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@ede, post #12

A w starszych wersjach francuskiego packa dla MorphOS-a nie znajdziesz? Chodzi mi o tego gotowca.
[#14] Re: PowerSDL 16.0b - aktualizacja

@Ender, post #13

Dobry pomysł, poszukam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem