Komentowana treść: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4
[#1] Re: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4
No i bardzo pięknieOK
[#2] Re: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4

@parallax, post #1

Ale fajnie OK
[#3] Re: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4

@parallax, post #1

to czym to się różni od muirexxa jeśli można wiedzieć?
[#4] Re: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4

@michal_zukowski, post #3

Tym, że ProAction nie wspiera mui, a muirexx reaction?
[#5] Re: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4

@Lokaty, post #4

Nie Ciebie sie pytal :)
[#6] Re: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4

@Lokaty, post #4

rozumiem, a możliwościami?
[#7] Re: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4

@KJB, post #5

@KJB

Wiem, emotek chyba to dosadnie przekazuje. ;)

@michal_zukowski

Szczerze to nie wiem. Na pewno będzie to jedna z pierwszych rzeczy jaką dotknę po odbudowaniu mojego konfiga. Patrząc na Sketchblock to możliwości są dość wyraźne. Jeżeli powstało coś podobnie dużego pod MUIrexx to można od razu stwierdzić, że możliwościami sobie dorównują.
[#8] Re: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4

@Lokaty, post #7

Sketch block nie jest napisany w proaction tylko normalnie w C. Kod zrodlowy jest dolaczony i wyglada bardzo sensownie.

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2013 20:18:06 przez michal_zukowski
[#9] Re: ProAction 1.7 dla AmigaOS 4

@michal_zukowski, post #8

Pisząc o możliwościach w powyższym poście miałem na myśli utworzone GUI za pomocą ProAction - jest to baza interfejsu Sketchblocka przecież.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem