Komentowana treść: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?
[#1] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?
Nie
[#2] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@APC74, post #1

Popatrz, jesteśmy jednomyślni... :D
[#3] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?
"..edycję kolekcjonerską w cenie między 15 a 30 dolarów"

Rozbieznosc rodem z ogloszen z otomoto: sprzedam BMW z rocznika 2005 ale rocznikowo 1998

Grafika miodna ale przede wszystkim nalezy miec gotowy produkt, zeby ustalac jego cene!
---
czyzby wersja iPhonowa nie osiagnela zakladanego sukcesu?
[#4] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?
a ja tam bym chciał..
[#5] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?
Tak, ale za darmoOK
[#6] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@selur, post #3

Dokładnie - kupować w ciemno to sobie można.
[#7] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@parallax, post #5

Za darmo, to dostaniesz sterowniki do swojej Amigi X1000 ... w 2098r OK
[#8] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@selur, post #7

Zajebisty żarcik!
[#9] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@selur, post #7

Jestem jak najbardziej chętny kupować dla AmigaOSOK
[#10] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@AdamZeku, post #4

Ja też, bo gra trzyma poziomOK Przyzwoita grafaOK
[#11] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@parallax, post #10

15 baksow bym zaplacil za fajna gre. rozumiem ze wersja kolekcjonerska to przynajmniej w pudełku :)
[#12] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@twardy, post #11

A ja bym chętnie zapłacił. Nawet 30 dolarów. Gra z czasów Husajna, to coś jak Tetris z ZSRR.
[#13] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@selur, post #3

Mają gotowy produkt, od 2007 roku filmiki z kolejnych etapów wiszą na jutubie, a od 2008 toczy się dyskusja na temat tej gry na EAB.

http://eab.abime.net/showthread.php?t=39120
http://eab.abime.net/showthread.php?t=39996

Poprostu to kolejny przypadek w stylu "nie mamy pojęcia co się dzieje w świecie amigi, więc zakładamy że jest już tylko garstka osób którzy używają gołych A500 z jedną stacją dysków, więc dla nich nie opłaca się nic wydawać".

Chcieli przetrzeć szlaki wydając wersję komórczaną, masa ludu kupiła zwabiona obietnicą wydania później wersji amigowej i do teraz czekają...

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2013 14:37:42 przez Shoonay
[#14] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?
15-30$ raczej nie. Nie kupuję kota w worku. Dla przykładu kupiłem jakiś czas temu Froggato na pc w humble store - grałem w wcześniejszą wersję, dobrze się bawiłem i uznałem że twórcy dostarczyli mi masę frajdy, doceniam to, kasa należy im się za ich pracę. Jeśli B-Twins zostanie wydane na amigę klasyczną gotów jestem zapłacić 5-10$.
[#15] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?

@twardy, post #11

będzie w pudełku, po butach. siedzi, pije i chrupki Pudełek nigdy za wiele. Ja mam już 3 duże, w tym w dwóch jest folia bąbelkowa, a w jednym mniejsze pudełka.

P.S. W mniejszych pudełkach nic już nie ma, gdyby to kogoś ciekawiło. Ewentualnie są jeszcze mniejsze pudełka, w których już nie ma nic.

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2013 17:43:08 przez snajper
[#16] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?
bez sensu
założyliby projekt na jakimś kickstarterze a nie jakieś cuda niewidy wymyślają Śpioch
[#17] Re: Babylonian Twins - chcemy wersję dla Amigi?
Grając w demo dobrze się bawiłem i gra jest naprawdę dobra i od strony technicznej i od strony grywalnej.
Osobiście chętnie kupię pełną wersję, ale nie potrzebuje kolejnego pudełka do kolekcji, dlatego myślę, że możliwość nabycia wersji tańszej, elektronicznej (oprócz wersji pudełkowej) byłoby rozsądnym posunięciem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem