Komentowana treść: AmiKit 1.6.7
[#1] Re: AmiKit 1.6.7
Ten pakiet kojarzy mi się z pzysłowiem :
Z braku laku dobry kit....
Sorry za offtopek
[#2] Re: AmiKit 1.6.7

@Voyox, post #1

Niestety, ale masz rację. Bo pakiet jest ładny, ale nieużywalny.
[#3] Re: AmiKit 1.6.7

@gilban, post #2

W sumie racja - trzeba go trochę "wykastrować", żeby nadawał się do użycia. Tak się zastanawiam - jeżeli AmiKIT jest za ciężki dla WinUAE, to jak się sprawuje jego wersja dla klasyka np. na A1200 + 68030 + trochę FAST. Ot zagwozdka.
[#4] Re: AmiKit 1.6.7

@APC74, post #3

Pewno dla klasyka jest mocno wykastrowany z bajerów żeby miał przyzwoitą szybkość.
[#5] Re: AmiKit 1.6.7

@APC74, post #3

Mi tu nie chodzi o to że jest za ciężki, tylko jest wyłączone zapisywanie zmian. Czyli gdy próbowałem swego czasu go używać, nie dało się wprowadzić zmian, zapisać ustawień w programach. Czyli po restarcie wszystko wracało do punktu wyjścia. To po co mi taki twór. Lepiej samemu pod Winuae skonfigurować sobie własną Amigę i os 3.9 zainstalować i wtedy działa wszystko jak należy. Z tych samych powodów przestałem też kupować aktualizacje do AmigaForewer. Kupiłem to raz aby mieć legalne romy i więcej nie chcę aktualizacji kupować. Wolę robić system po swojemu z pełną możliwością konfigurowania go.
[#6] Re: AmiKit 1.6.7

@gilban, post #5

Mi tu nie chodzi o to że jest za ciężki, tylko jest wyłączone zapisywanie zmian. Czyli gdy próbowałem swego czasu go używać, nie dało się wprowadzić zmian, zapisać ustawień w programach. Czyli po restarcie wszystko wracało do punktu wyjścia.

Używam AmiKIT "od zawsze" i nigdy nie zauważyłem takiego zachowania.
[#7] Re: AmiKit 1.6.7
Ciekawa zabawka jak ktoś nie umie zainstalować OS 3.9. Jednak dla zaawansowanych użytkowników raczej bezwartościowa, chyba że ktoś chce porównać swoją konfigurację WinUAE lub samego 3.9.

Z tą wersją jednak miałem problemy: najpierw instalator odmówił użycia mojego kicka 3.1 z A4000 a potem zgubił się w trakcie restartu po instalacji 3.9. Podsumowując wolę własną instalację pod WinUAE niż ten pakiet.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem