• Opis

zamieścił: sebbb

data: 2013.12.28 22:28

kategoria: Sprzęt / sebbb

rozdzielczość: 2336x1461

odsłon: 126

komentarzy: 9

Ocena użytkowników: 4.5 (oceniających: 15)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Commodore Amiga 1200
No wiadomo że 5!
[#2] Re: Commodore Amiga 1200
5OK
[#3] Re: Commodore Amiga 1200
No nie ... zboczeniec ... tyle pięknych Pań na raz ? Piąteczka of corz !
[#4] Re: Commodore Amiga 1200

@biax, post #3

Monogamia jest nudna
[#5] Re: Commodore Amiga 1200
Widzę że Desktop Dynamite też masz. Pamiętam jak ją kupiłem i na klatce schodowej zaczepiła mnie sąsiadka pytając ile puzzli mam w tym pudełku bo przecież są to puzzle. :D
Piątka siadła.
[#6] Re: Commodore Amiga 1200

@waldiamiga, post #5

w najlepszym stanie jest BOX Comic Relief Pak prawie ideał, trzy Ami mają nienaruszone plomby i jedna ma jeszcze folie na logu :)
[#7] Re: Commodore Amiga 1200

@sebbb, post #6

"Ami mają nienaruszone plomby "

5 daję za ładne okazy , ale wpisem z plombami to niema co sie szczycic , takie gadanie to tylko szybsza smierc tych komputerów , one wszystkie wymagają natychmiastowej wymiany wszystkich elektrolitów , bez warunkowo jesli tego nie dokonasz to lepiej je sprzedaj bo szkoda takich zabytków w twoich zbiorach
[#8] Re: Commodore Amiga 1200

@kolega, post #7

Jakoś nie mogę się do tego zabrać spytam w serwisie RTV czy by się tego podjęli
[#9] Re: Commodore Amiga 1200

@kolega, post #7

Jakoś nie mogę się do tego zabrać spytam w serwisie RTV czy by się tego podjęli
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem