Komentowana treść: InstantZip 2.0.0
[#1] Re: InstantZip 2.0.0
Świetny programik. Tak trzymać. Wreszcie coś przydatnego
[#2] Re: InstantZip 2.0.0

@gilban, post #1

Przyda się, poza tym fajnie wyglada :)

[#3] Re: InstantZip 2.0.0

@KJB, post #2

Rzeczywiście nareszcie powstają fajne programiki, jeszcze total commander proszę






Ostatnia aktualizacja: 05.01.2014 21:36:35 przez Voyox
[#4] Re: InstantZip 2.0.0
Nice ;)
[#5] Re: InstantZip 2.0.0
Czyżby pierwszy soft tego Pana trzymający poziom? Oby. Aczkolwiek nie testowałem jeszcze.
Do osób przesyłających sshoty MorphOSa... fajnie by było aby można też obejrzeć Wasze sshoty w pełnej, normalnej rozdzielczości!
[#6] Re: InstantZip 2.0.0

@deez, post #5

Naciśnij knefel ODPOWIEDZ i zobaczysz full HD !!!
[#7] Re: InstantZip 2.0.0

@Voyox, post #6

A gdyby tak nacisnąć knefel "Dodaj obrazek" w Graffiti i wrzucić to i owo do kategorii "wasze blaty"?
[#8] Re: InstantZip 2.0.0

@recedent, post #7

Ale jak ładnie portal się prezentuje ! Niektórzy dbają aby "ppa" wyglądało na cacy....
[#9] Re: InstantZip 2.0.0

@deez, post #5

Do osób przesyłających sshoty MorphOSa... fajnie by było aby można też obejrzeć Wasze sshoty w pełnej, normalnej rozdzielczości!


True, klikasz RMB na obrazku i dajesz "Otwórz obrazek w nowej karcie".
Chyba ppa pokazuje w miniaturce aby nie było bajzlu na ekranie :)
[#10] Re: InstantZip 2.0.0

@recedent, post #7

I z rozpędu parallax wszędzie poklika "1", z zazdrości że na 500tce mu nie zadziała :)
[#11] Re: InstantZip 2.0.0

@KJB, post #9

True, zaćmienie jakieś miałem chyba, że nie pomyślałem o RMB.
Też nie jestem za tym aby był bajzel na ekranie tutaj.
[#12] Re: InstantZip 2.0.0
Otwieram tym programem jakieś archiwum ZIP, zaznaczam wszystie pliki (nie ma do tego jednej opcji tylko trzeba zaznaczać każdą osobno) i daję "Unpack". I co? Ano wypakowuje wszystkie pliki ale... do JEDNEGO KATALOGU. Nie odtwarza drzewa katalogów. Tak rozpakowane archiwum w większości przypadków jest bezużyteczne. To jakiś żart czy ja czegoś nie potrafię? :)
[#13] Re: InstantZip 2.0.0

@MDW, post #12

A jednak, autor chyba nie byłby sobą gdyby program działał jak należy ;). Tak na poważnie brawa jemu, że cokolwiek robi na tym "ryneczku", może kiedyś doczekamy się softu z prawdziwego zdarzenia, trzymam kciuki.
Tylko czekałem aż MDW się zjawi, tym bardziej, że widziałem na MZ Twoje wypociny odnośnie problemów z zipem pod MorphOSem.
Oby tylko te "drzewka" były do poprawki.

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2014 21:31:21 przez deez
[#14] Re: InstantZip 2.0.0

@deez, post #13

Mi już ręce opadły z tym nieszczęsnym ZIPem. Po prostu sobie podarowałem. :) Chociaż przyznam się, że ten InstantZip problematyczne archiwa mi rozpakował poprawnie. Tylko wszystko wrzucił do jednego worka. :) Jednak na codzień nie jest to dla mnie problem. Wszystkie ZIPy, które do mnie przychodza rozpakowuje normalnie. A sam używam głównie 7zip i czasem LhA, a to działa mi pod MorphOS bez problemów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem