Komentowana treść: InternetSurfboard 0.002
[#1] Re: InternetSurfboard 0.002
Guillaume, bravoOK Kolejna, dobrze zapowiadająca się przeglądarka dla AmigiOK
[#2] Re: InternetSurfboard 0.002

@parallax, post #1

A sprawdziłeś i jak działa ?
[#3] Re: InternetSurfboard 0.002

@Drako^BB, post #2

Jest dosyć szybka, ale ma co ukrywać, taki Timberwolf w porównaniu do InternetSurfboard, to mega kombajnOK Nie mniej InternetSurfboard z czasem będzie oferował więcej jak oferuje terazpomysł W obecnych czasach przeglądarki internetowe to główny soft w systemach operacyjnych i cieszy fakt, że i na Amigę powstaje wiele przeglądarekOK
[#4] Re: InternetSurfboard 0.002

@Drako^BB, post #2

Czepiasz się niczym starzec z "Romantyczności" A. Mickiewicza. A tu taka mała przeróbka

"Źle mnie w złych [mosowców, nie amigowców] ludzi tłumie,
Płaczę [ze szczęścia, pod każdym newsem AOS 4.x], a oni szydzą;
Mówię [o AOS 4.x], nikt nie rozumie;
Widzę [w AOS 4.x wielkie rzeczy, choć go pewnie nie mam], oni nie widzą!"

" Parallax czuje [AOS 4.x] - odpowiadam skromnie -
A gawiedź [screenfighterzy] wierzy głęboko;
Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca [Drako] szkiełko i oko."

"Martwe znasz prawdy [fakty poparte dowodami], nieznane dla ludu [screenfigterów],
Widzisz świat w proszku [rozwój systemu], w każdej gwiazd iskierce [nowej aplikacji na system].
Nie znasz prawd żywych [istotnych dla screenfighterów], nie obaczysz cudu [tego, co chcieliby zobaczyć]!"

PS. Ta przeróbka skierowana jest wyłącznie do parallaxa, więc proszę się nie obrażać (AOS-owcy), no chyba, że utożsamiacie się z super wiadomością parallaxa, pod każdym newem.

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2014 12:27:10 przez Ender
[#5] Re: InternetSurfboard 0.002
sprawdziłem wersję na Windows i całkiem całkiem, choć nie wszystkie strony renderuje poprawnie np. allegro.pl

ta wersja jest bazowana na Qt4.7
zobaczę czy z nowszymi bibliotekami coś się poprawiło
[#6] Re: InternetSurfboard 0.002

@parallax, post #1

Nie krępuj się, zapodaj screenshoota pomysł
No chyba że nie masz Amigi
[#7] Re: InternetSurfboard 0.002

@Ender, post #4

Bardzo zgrabny tekst Wieszczu ;)
[#8] Re: InternetSurfboard 0.002

@BULI, post #7

Dziękuję, ale to zasługa wujka Adama.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem