Komentowana treść: AROS Vision 68k 2.2
[#1] Re: AROS Vision 68k 2.2
Przydałby się reupload - ich serwery są strasznie wolne, pobieranie twierdzi, że skończy się za 1,5h... A w sumie jestem ciekawy, jak to trybi - nawet bym wrzucił graby.
[#2] Re: AROS Vision 68k 2.2

@Skrzyp, post #1

wreszcie się pobrało - tego nie da się używać, mimo chęci.
Dziękuję za uwagę.
[#3] Re: AROS Vision 68k 2.2

@Skrzyp, post #2

Ty tego chciałeś użyć na gołej A1200? :)
[#4] Re: AROS Vision 68k 2.2

@Skrzyp, post #1

Mi pobrało bardzo szybko, w ciągu niespełna 35 min - może i szybciej. Sprawdź pod emulatorem WinUAE .
[#5] Re: AROS Vision 68k 2.2

@Andrzej Drozd, post #3

Ty chory? :D
Oczywiście, że na WinUAE... Strasznie się sypało, mimo użycia załączonej konfiguracji. Jedynym plusem z tego wszystkiego jest Magellan ;3
[#6] Re: AROS Vision 68k 2.2

@Skrzyp, post #5

Ja? Do mnie pijesz? Chcesz się bić? :P
[#7] Re: AROS Vision 68k 2.2

@Andrzej Drozd, post #6

nie uzywam wprawdzie dystrybucji olafa a zwykly nightly arosa68k sprzed paru miesiecy instalowany pod winuae glownie jako platforme do kombibowania w hollywood ale wydaje mi sie ze stabilnosc nie powinna byc szczegolnym problemem.
[#8] Re: AROS Vision 68k 2.2

@wawrzon, post #7

No pewnie że stabilność nie jest problemem. :)
Ale jeżeli nie popiera się jakiejś opcji, jakiegoś systemu, to wspomina się o zaczarowanym pobieraniu (jaki to brzydki serwer arosowy), później wspomina się że coś, gdzieś się sypało. Gdybyś zapytał dokładniej, to oczywiście nie wiadomo co i gdzie się sypało. Natomiast na końcu z teatralnym wdziękiem, poeta kończy: "Dziękuję za uwagę". :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem