Komentowana treść: Amiga Future 106
[#1] Re: Amiga Future 106
ITU, kiedy będzie można zamówić u Ciebie ? :)
[#2] Re: Amiga Future 106
No i tu przynajmniej nikt nie neguje iż Amiga jest jedna :
AmigaOS 4.1 SDK, .... Dodatkowo przeczytać można czwartą część szkółki programowania pod AmigaOS 4, wywiad z Trevorem Dickinsonem

Więc i ten pan i Amiga OS 4.x jest dziedzictwem Amigi, wiedzą o tym za granicą a u nas po staremu, stare klany klasykowe stękają i tworzą brednioserial co rusz.

Zainteresowała mnie recenzja BetterWB....OK

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2014 20:15:10 przez Voyox
[#3] Re: Amiga Future 106
Czy do tych pełnych wersji gier dołączane są też instrukcje, tabele z zabezpieczeniem antypirackim itp.?
[#4] Re: Amiga Future 106

@Voyox, post #2

Nie przypominam sobie aby ktoś negował bycie dziedzictwem, podważano że AmigaOne jest Amigą, chyba ty chcesz kolejny brednio serial sprowokować.
[#5] Re: Amiga Future 106

@twardy, post #1

Paczka w drodze... pewnie dojedzie początkiem przyszłego tygodnia.
[#6] Re: Amiga Future 106

@RadoslawF, post #4

@Radek brednio serial sprowokować. ani bym śmiał, ja w tym nie uczestniczę...
Pooglądałem filmiki na Youtube z niektórymi gierkami z recenzji, no fajne, gdyby troche ta graficzka była miodniejsza...OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem