Komentowana treść: JetHunt - zapowiedź
[#1] Re: JetHunt - zapowiedź
Po filmiku widać fajową grę !!
Nie mam żadnych zdolności aby napisać nawet taką grę !
Ale proszę o grę która zajmie 100-200 MB na dysku i wykorzysta 99 % możliwości Amigi !
Niech ma wygórowane wymagania, aby zmobilizować do przyspieszenia swoich Amig.
Dla masochistów z jedną dyskietką już wszystko napisano ok, racja
[#2] Re: JetHunt - zapowiedź
Średnia gra pomysł
[#3] Re: JetHunt - zapowiedź
Duzo lepsza niz Paralax World ale nie powala.

#1
"Ale proszę o grę która zajmie 100-200 MB na dysku i wykorzysta 99 % możliwości Amigi !"

Wystarczylo by dobrze wykorzystane 20Mb hdd i 4Mb fastu
[#4] Re: JetHunt - zapowiedź
Czasem lepiej nie silić się na poprawianie - przykladem grafika w tej grze.
Ale samego H.E.R.O brakowało na tyle, że wizualne brzydactwo spokojne da się przełknąć. :)
[#5] Re: JetHunt - zapowiedź

@Daclaw, post #4

Ja jednak wolę wersję z C64 :) (podobnie jak Giana Sisters). Ma jakiś klimacik, surowość i SIDowe brzmienie. Chciałbym idealną konwersję z C64 dla Amig OCS/ECS, bo nie zawsze chce się C64 wyjmować.

Pozdrawiam,

Azz
[#6] Re: JetHunt - zapowiedź
Słabizna
[#7] Re: JetHunt - zapowiedź
dużo nocy spędziłem grając w oryginał pod koniec lat 80-tych [Atari 65XE orac C-64]
[#8] Re: JetHunt - zapowiedź

@Voyox, post #1

Pocieszające jest że sporo młodzieży może nie znać HERO i ich gra przykuje do monitora na nieco dłużej. Ja natomiast regularnie sprawdzam setki i tysiące starych tytułów m.in HERO, a więc wiem że mnie przykuła by do ekraniku LCD (tak ostatnio uprawiam całą emulację klasyki - na kieszonkowych konsolach) na może 20, może 30 minut..
[#9] Re: JetHunt - zapowiedź
Wygląda słabo, ale nie grałem więc nie jest to moja końcowa ocena :)
[#10] Re: JetHunt - zapowiedź

@Voyox, post #1

Ogólnie dla dzieciaków może być całkiem fajna.
Widać że 2013 był złotym rokiem w dziedzinie wypuszczania gier na klasyki, może 2014 i kolejne będą jeszcze lepsze. Na mega hity jak z dawnych lat za szybko nie ma co liczyć, ale powoli, powoli może się rozkręcić.
Jakbym był dobrym programista ASM/C na Amigę, to jednak bym starał się robić coś na dopalone Amigi, np. A500 z ACA500, A1200 z min. FAST. Możliwości na takich sprzętach już są bardzo przyzwoite.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2014 15:52:28 przez flops
[#11] Re: JetHunt - zapowiedź

@flops, post #10

renesans, nie ma co. uberfugly remake.
[#12] Re: JetHunt - zapowiedź

@Azzorek, post #5

Ja pamiętam tą grę z AtariXL, na którym była bardzo grywalna :)
[#13] Re: JetHunt - zapowiedź
[#14] Re: JetHunt - zapowiedź

@gorzyga, post #13

Gorzyga:
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahah. :)


No cóż gra jak gra, spoko - oldschool, klasyk itp. Ale że produkt o takim wyglądzie wymaga kości AGA, to bardzo bardzo źle. Powinno być na A500. I to 512K.
[#15] Re: JetHunt - zapowiedź
oooooo, miałem to na atarusie siedzi, pije i chrupki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem