Komentowana treść: ACA 500 - recenzja
[#1] Re: ACA 500 - recenzja
i ta karta to ma tak wystawać z obudowy?

czy tylko mi się to wydaje chore?
[#2] Re: ACA 500 - recenzja

@XoR, post #1

i ta karta to ma tak wystawać z obudowy?

Przecież możesz ją czymś zakryć, np. czasopismem amigowym.

[#3] Re: ACA 500 - recenzja

@XoR, post #1

Nie tylko tobie. Ale są i tacy, którym to nie przeszkadza np. mnie.
[#4] Re: ACA 500 - recenzja

@XoR, post #1

Daje to możliwość wykazania się w kreatywności. Można zrobić samemu puszkę lub kupić po jakimś dopinanym HDD lub turbiaczu który nie działa.

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 19:11:53 przez Voyox
[#5] Re: ACA 500 - recenzja

@Voyox, post #4

Tak, możliwości jest co nie miarapomysł Wystarczy trochę chęci i minimalna sprawność manualnaOK
[#6] Re: ACA 500 - recenzja

@XoR, post #1

A mi się to osobiście całkiem podoba, z wyglądu karta prezentuje się bardzo fajnie (jak na kawałek elektroniki), diody są efektownie odbijane na szklanej płytce, ma podpórkę i na stole nie ma żadnego problemu że zwisa czy coś.

Ale jak ktoś woli dobudować plastikową stodołę typu GVP lub Elsat obok i tak już dużej Amigi 500....

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 20:26:58 przez Jacques
[#7] Re: ACA 500 - recenzja
Coś nie bardzo się ta strona wczytuje... biała plama
[#8] Re: ACA 500 - recenzja

@Madman, post #7

A na jakiej przeglądarce? U mnie się normalnie otwiera.
[#9] Re: ACA 500 - recenzja

@glichtanski, post #2

albo wykorzystać okazję i walnąć nad tym jakiś gustowny amigowy stoliczek na herbatkę siedzi, pije i chrupki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem