Komentowana treść: AmiParty XIV - harmonogram
[#1] Re: AmiParty XIV - harmonogram
Zapomniałem o jeszcze jednym. Dostaniemy przed Party wielkie pudło czasopism "z epoki" - Bajtki, SS, TS itp. dzięki czemu będzie też kącik czytelniczy.
[#2] Re: AmiParty XIV - harmonogram
Rozważam przyjazd, trasa Rybnik-Oświęcim (niepotwierdzone)-Chełm, mogę jechać przez Tarnów.
Chętni? Ktoś jedzie tę trasę wygodniejszym samochodem i chciałby mnie zabrać? :)
[#3] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@madman15, post #2

z Tarnowa /lub trochę dalej.../ (o ile recedent się też nie bedzie chciał załapać)
[#4] Re: AmiParty XIV - harmonogram
Dlaczego harmonogram zajęć jest, aż tak atarowy (ST)?
Od razu napiszę, że nie mam nic przeciwko Atari; np pinball Obsesion jest fajny, ale to poziom tylko trochę lepszy od P.Dream a już zupełnie nieprzystający do SlamTilta (!!!)

Chyba, że macie braki sprzętowe (A1200)?
[#5] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@BULI, post #4

A kto powiedział, że Obsession musi być na Atari? Przecież jest wersja Amigowa. Punktacja taka sama :)
Mist to też nie Atari - na razie core minimiga działa lepiej niż STEroids (to znaczy obsługuje znacznie większą ilość softu). Czysto atarowski jest jedynie pokaz dem na 65XE. Chociaż puryści dyskutowaliby czy to jeszcze Atari (Ultimate 1MB, SIDE2, dual Pokey).
[#6] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@BULI, post #4

dubel

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 15:54:37 przez Jenot
[#7] Re: AmiParty XIV - harmonogram
No i wtopa - link do kalendarza: http://www.jenot.info/Amiparty.ics
[#8] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@Jenot, post #5

Myślę, że to dobrze, że będą dodatki w postaci innych platform na amigowym party, więc Atari spokojnie może być i się prezentować to niestanowi żadnego problemu dla mnie.

P.Obsesion jest dobry, ale zbyt przeciętny przy innych amigowych pinballach (moim zdaniem plasuje się pomiędzy P.Dreams a P.Fantasies), a po SlamTilt inne pinballe nie dają już tyle radości co wcześniej ok, racja

Dla odmiany, (żeby nie było żytko krytykuje) Lotus II to świetny wybór, bo to bardzo dobra gra (szczególnie na Amidze) i możliwość gry 4 graczy na raz; granie po kabelku z inną amigą, czy atari to super sprawa!

Osobiście turniej SWOSa (obowiązkowo na A1200) jeśli będą chętni, też bym polecał OK
[#9] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@BULI, post #8

P.Obsesion jest dobry, ale zbyt przeciętny przy innych amigowych pinballach (moim zdaniem plasuje się pomiędzy P.Dreams a P.Fantasies), a po SlamTilt inne pinballe nie dają już tyle radości co wcześniej ok, racja


No ja to wiem, na Obsession zdecydowaliśmy się głównie dlatego, że to jednak najlepszy Pinball na Atari, z dźwiękiem DMA (nie trzeba zatyczek jak na standardowym ST) no i od paru dni działa na Mist. Do Slam Tilta mu daleko, ja też stawiam go gdzieś na równi z Pinball Dreams i Fantasies. Zresztą, zawsze miałem słabość do pinballi - teraz też nakupiłem stołów do Zen Pinball na Playstation (Iron Man i trzy stoły Star Wars wymiatają).

Dla odmiany, (żeby nie było żytko krytykuje) Lotus II to świetny wybór, bo to bardzo dobra gra (szczególnie na Amidze) i możliwość gry 4 graczy na raz; granie po kabelku z inną amigą, czy atari to super sprawa!


Lotus II to gra, która po prostu musi być. Dla mnie w multi tylko dwójka a w singlu trójka.

Osobiście turniej SWOSa (obowiązkowo na A1200) jeśli będą chętni, też bym polecał


Zobaczymy jak wyjdzie - na ostatnim party były nocne mecze towarzyskie w SWOSa. Mój faworyt toto nie jest bo nigdy mnie sportowe gry nie fascynowały ale mamy paru maniaków w okolicy.

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 21:03:41 przez Jenot
[#10] Re: AmiParty XIV - harmonogram
Nie byłem na żadnej amigowej imprezie i zastanawia mnie to :
bez niespodzianek czyli integracja co to takiego ?

No i jeszcze brakuje punktu programu pt.: Definicja Amigi - powinien to poprowadzić jeden z liderów tego tematu na PPA, proponuję konkurs na tego kto najbardziej się "angażuje" w temat "co jest Amigą"
[#11] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@Voyox, post #10

Nie byłem na żadnej amigowej imprezie i zastanawia mnie to :
bez niespodzianek czyli integracja co to takiego ?

Jedź do Chełma to zobaczysz:). Warto. Ja niestety tym razem nie dam rady.
No i jeszcze brakuje punktu programu pt.: Definicja Amigi - powinien to poprowadzić jeden z liderów tego tematu na PPA, proponuję konkurs na tego kto najbardziej się "angażuje" w temat "co jest Amigą"
Takich klimatów to na tej imprezie, z tymi ludziskami nie uświadczysz. Quwa, ze też nie moglem strzelić miesiąc później:).
[#12] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@Voyox, post #10

Gwoli przypomnienia tak było ostatnim razem na AMIPARTY w Chełmie.

Widać tylko niewielki ułamek integracji ;)
[#13] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@Jenot, post #9

A propos "rajdówek" dla wielu graczy to mamy jeszcze SkidMarksa (max 8 graczy na 2 Amigi) i "XTreme Racing" który WYMIATA- czyli daje równie dużo zabawy
Max 8 graczy na 2 Amigach, ale wygodniej jest po 3 na kompa czyli 6 na raz!

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 09:54:54 przez BULI
[#14] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@Voyox, post #10

Nie byłem na żadnej amigowej imprezie i zastanawia mnie to :
bez niespodzianek czyli integracja co to takiego ?


Sir_Lucas lekko naświetlił temat chociaż oczywiście żaden film (nie umniejszając nic Marxxowi bo to naprawdę kawał dobrej roboty) nie odda w pełni klimatu na Party.


No i jeszcze brakuje punktu programu pt.: Definicja Amigi - powinien to poprowadzić jeden z liderów tego tematu na PPA, proponuję konkurs na tego kto najbardziej się "angażuje" w temat "co jest Amigą"


Hmmm, jak dotąd na Amiparty ofiar nie było (nie licząc paru przypadków choroby "popromiennej") i chcielibyśmy żeby jednak tak pozostało ;)
[#15] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@BULI, post #13

Buli - będziemy zaglądać do tego wątku na Party :)
A najlepiej by było gdybyś nas odwiedził.
[#16] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@Jenot, post #15

A najlepiej by było gdybyś nas odwiedził.

A to nie jest wykluczone, deklaracja padnie jak będę miał pewność ok, racja
[#17] Re: AmiParty XIV - harmonogram
BULI montuj Indivision i przybywaj :)
[#18] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@Mariodj, post #17

He, he no właśnie czekam z niecierpliwością na listonosz ok, racja
[#19] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@MaaG^dA, post #3

Nie dam rady (znowu) - wszystkie soboty pracujące (od października, ...rrrwał jego nać). A miało być tak pięknie...
[#20] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@recedent, post #19

@recedent
Ech, szkoda :( To może uda Ci się ukręcić jakąś wolną sobotę na letnią edycję AmiParty?? :)
[#21] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@recedent, post #19

To ja się pierwszy raz w końcu zamelduję a Ty nie możesz sobie w ten dzień przypadkowo złamać nogi i się pojawić? :>
[#22] Re: AmiParty XIV - harmonogram
Jeszcze nikt nie poruszył tej kwestii... pomysł A jak z napojami wyskokowymi? pomysł Jakiś barek będzie? pomysł
[#23] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@pampers, post #21

No wiesz... W nadchodzącym tygodniu idę na urlop, zawsze jest szansa że mnie w tym czasie zwolnią i jednak będę mógł przyjechać. Po co od razu łamac kulasy? :)
[#24] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@parallax, post #22

U nas takich pytań się nie zadaje ... :)
Będzisz na imprezie to wszystkiego się dowiesz ....

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2014 00:02:58 przez Drako^BB
[#25] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@pampers, post #21

Normalnie koniec świata
[#26] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@recedent, post #23

My patrzymy, a recedent wjeżdża na AmiParty na wózku, z dwiema nogami w gipsie i mówi: wiecie co panowie, dla większej pewności jeszcze sobie ręce polamalem, a pampers: czemu jesteś obrócony do nas? Recedent: nie, nie jestem, ale miałem właśnie powiedzieć, że jeszcze sobie kark skrecilem, żeby być pewnym na 99,9% pomysł
[#27] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@parallax, post #26

lol
[#28] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@michal_zukowski, post #27

Proszę bardzo - z Waszej inspiracji powstał nawet komiks :)
[#29] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@madman15, post #2

I jak tam wybierasz się? Chodzi mi po głowie wyjazd, ale z Rybnika to prawie 500km więc najlepiej byłoby całą furę zapełnić, chyba że masz czinkusia z gazem to się przybiorę :D
[#30] Re: AmiParty XIV - harmonogram

@kolo, post #29

Niestety plany uległy zmianie i się nie wybieram :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem