Komentowana treść: Epsilon opisuje DigiBoostera 3
[#1] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3
Na pierwszym skrinszocie widać załadowany modułek JazzCata :)

EDYTA:While doing this I found Jazzcat's collection of wonderful DBM files

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 20:48:16 przez waldiamiga
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@waldiamiga, post #1

Komentarz dość szorstki, ale nie zapominajmy że Digi wyszedł na trzy systemy, a nie jest tylko na AmigaOS 4.1 Dodatkowo posiada wiele możliwości, których stare trackery z klasyka nie miały. A Krashan projektował go w ten sposób, żeby było można łatwo rozszerzyć.

Przyspieszyłem troszkę zakup, już kupiony w RetroAmi.
P.S.
To od nas zależy, czy nadal oprogramowanie na Amigę będzie powstawać.

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 10:32:23 przez flops
[#5] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@flops, post #4

Komentarz dość szorstki

Komentarz jest spoko. Szkoda, że żadnej mosofcy się nie chciało napisać . Ogólnie mam wrażenie, że większość dotychczasowych nabywców to userzy AmigaOS 4. Z drugiej strony nie da się tego precyzyjnie określić bo każdy kupujący otrzymuje program we wszystkich trzech wersjach.
[#6] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@MorphOS_pl, post #5

To bardzo prawdopodobne, sam póki co jestem użytkownikiem OS 3.x/4.1, choć typowym użytkownikiem AOS 4.1 nie jestem.
Typowy użytkownik AOS 4.1 to osoba która chce wspierać rozwój platformy i pewnie posiada jakieś fundusze ku temu (jak stać go na X1000, to na wspieranie oprogramowania również). Dodatkowo żyje w kraju, gdzie na piątkowy wieczór w pubie, wydaje tygodniowe wynagrodzenia Polaka. Większość zdaje sobie sprawę, że sprzęt bez programów/gier jest nic nie warty, a produkcja oprogramowania pochłania mnóstwo czasu (a co za tym idzie pieniędzy, ktoś to musi zrobić, a mógłby zarabiać gdzie indziej).
[#7] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@flops, post #6

Pfff... Zaś typowy MOSowiec to osoba, która ma gdzieś wspieranie platformy i bieduje/wyciąga stare strucle ze śmietników. Dodatkowo żyje w kraju, gdzie za miesięczną harówę dostaje się miskę ryżu, a piątkowy wieczór spędza z denaturatem w dłoni, gdzieś w kartonie pod MOS-team.

P.S. Zamierzam kupić DB3, oczywiście po wypłacie. I w wersji bez pudełka.

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 11:10:25 przez recedent
[#8] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@recedent, post #7

jakbyś kupił z pudełkiem to byś miał gdzie mieszkać
[#9] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@michal_zukowski, post #8

pod warunkiem ze te pudelko by bylo duze ;).ci biedny polacy zgromadzili na kontach ofe ponad 150 miliardow ;) no ale wiadomo ze bida ;). ktore rzadz se pozyczyl ;).
[#10] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@michal_zukowski, post #8

A można kupić samo pudełko? Bo na lato byłoby jak znalazł szeroki uśmiech
[#11] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@recedent, post #7

Mosowcy też mają kasę i nieźle zarabiają (pewnie dużo lepiej niż ja). Ale wydaj mi się że pomimo większej liczebności użytkowników MOS, to użytkownicy AOS 4.x kupią najwięcej licencji. Mogę się założyć o 1L ambrozji szeroki uśmiech
Dlaczego tak jest, ktoś musiałby napisać doktorat na ten temat.

Ja tam wolę dopłacić i mieć z CD i pudle. Pudło będzie na szafce dekoracją, a jakby padł internet i chciałbym pobzdziungać w Digi, to zawsze będę mógł.
[#12] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@flops, post #11

Pudło będzie na szafce dekoracją, a jakby padł internet i chciałbym pobzdziungać w Digi, to zawsze będę mógł.

Hmm? Przecież możesz też zrobić kopię archiwum. DigiBooster 3 ani przy rejestracji ani przy używaniu nie wymaga dostępu do sieci. Dostęp jest potrzebny tylko do pobrania archiwum i odebrania maila z kluczem... Klucz można na wszelki wypadek np. wyrzeźbić w granicie .
[#13] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@flops, post #11

Ale wydaj mi się że pomimo większej liczebności użytkowników MOS

Tylko weź pod uwagę to, że nie tylko PPA zostało poinformowane od DB3OK
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@flops, post #6

Wczoraj dałem zarobić softwarowcom. Kupiłem AmigaForever, średni pakiet. Ale nie wiem czy wsparłem Amige czy peceta, bo to oprogramowanie działa na PC a jest amigowe. Bardziej mi chodziło o ROMy legalne do WHDLoad.

Druga sprawa że ja z muzykowania jestem noga, chyba że moduły stworzone na DB3 da sie odsłuchać tylko na tym programie to może się zastanowię czy to kupić.
Po trzecie pisał to polski programista i to jest extra wiadomośc OK
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#24] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@SzaryWilk, post #9

Pudełko wcale nie musi być duże. Wystarczy przejść na dietę i już!pomysł
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#28] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@MorphOS_pl, post #26

Faktycznie się ostro machnąłem (+150%), we wrześniu 2013 było 2000 licencji. Nie wiem skąd mi się wzięło te 5000...
To że program jest napisany na trzy platformy i do tego kupując licencję dostaje się od razu na wszystkie, jest super opcją. A dane kto/jak używa można otrzymać w ankiecie za jakiś czas.
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem