Komentowana treść: C&A Games 8
[#1] Re: C&A Games 8
Miło słyszeć, że żyjecie

Mam pytanie: czy następny numer C&A Fan ma jakąś zaplanowaną datę wydania?
[#2] Re: C&A Games 8
Przewidujemy za dwa miesiące lub trzy. Jednak z doświadczenia wiem, że różnie z tym bywa.
[#3] Re: C&A Games 8

@Ramos, post #2

Dzięki za odpowiedź. Wiesz, czekam aż mój artykuł o asemblerze doczeka się publikacji, a ponieważ miał być to cykl, muszę go sobie przypomnieć.
[#4] Re: C&A Games 8
Coś niesamowitego! Fantastycznie się to pismo czyta. I zrobione w starej, dobrej konwencji...
[#5] Re: C&A Games 8

@Hexmage960, post #1

Jeśli będą arty to i będzie pismo.
Tylko je składam choć i czasem coś napiszę.
[#6] Re: C&A Games 8
Nie wiem, jak to się stało ale C&A Games numer #8, to pierwszy o jakim wogóle usłyszałem Ekstra się czyta! Dajcie jakiś paypalowy account. Dam Wam na piwo chociaż.
[#7] Re: C&A Games 8
Tła mogłyby być troszkę jaśniejsze, byłoby bardziej czytelne pomysł Ale i tak spoko magazynOK
[#8] Re: C&A Games 8

@parallax, post #7

Składam C&A Fan i Games od jakiegoś czasu. Tło wg mnie ale przede wszystkim kilka osób które je czytają dużo lepsze (jaśniejsze, napisy czytelniejsze itd.) w stosunku to tego co było wcześniej.

Każdy art trafia do Ramosa i redakcji aby wyłapać błędy i podesłać uwagi co do designu.
To nie tak że mam decydujący głos - raczej mam dowolność przy wyborze tła, grafik i ich rozłożenia.
Ostatecznie i tak wszystko jest zmieniane, choć nie zawsze.

Rzuciłeś trochę ogólnikiem. Możesz napisać o które arty lub strony Ci chodzi?
Każda uwaga jest cenna. Choć składam magazyn pro bono to chce aby choć trochę przypominało profesjonalny magazyn.
[#9] Re: C&A Games 8

@11111olo, post #8

"Rush" trochę słabo się czytało.
[#10] Re: C&A Games 8

@11111olo, post #8

Np. "Baloon Rescue", "Nowości" pomysł Może lekko przeźroczystość stosować przy niektórych tłach? pomysł Ale mało jest takich miejsc, także spoko i da się czytaćOK

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2014 18:34:52 przez parallax
[#11] Re: C&A Games 8

@_arti, post #9

Ten art był złożony 14 stycznia br. i nikt mi nic nie pisał.
Teraz widzę że kratka trochę utrudnia czytanie w obu przypadkach.

Dla przykładu pobierz sobie pierwszy nr games i napisz jak tam jest z czytelnością.
[#12] Re: C&A Games 8
Fajnie jest poczytać o Commodorku w końcu to mój pierwszy komputer, ale o Amidze jest strasznie mało :(

Olo, ale mankament wersji GoldenAxe na Amigę znalazłeś he, he
Dla Ciebie wersja PC na pewno jest lepsza

A propos dźwięku, wersja amigowa miała moim zdaniem najlepszy dźwięk z wszystkich konwersji w swoim czasie- dopiero wersja na MEGA CD ma lepszy dźwięk (ścieżki audio) chociaż dla mnie jest mniej klimatyczna.
[#13] Re: C&A Games 8

@BULI, post #12

To prawda ok, racja Wersja na Amigę ma najlepszy dźwięk i to nie tyczy się tylko Golden Axe, a takich gier jest pełno jak chociażby Mortal Kombat pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem