Komentowana treść: AWeb 3.5.11
[#1] Re: AWeb 3.5.11
co z wersjami MOS i 68k?
[#2] Re: AWeb 3.5.11

@Valwit, post #1

Pewnie są za mało koszerne :D
[#3] Re: AWeb 3.5.11

@Valwit, post #1

co z wersjami MOS i 68k?


Oh please... AWeb? Naprawdę? Toż wolałem wsadzić sobie palec w oko niż uruchamiać AWeba :)
[#4] Re: AWeb 3.5.11

@recedent, post #3

Co prawda AWeb nie zastąpi Timberwolfa, ale jako że jest to program rdzennie amigowy, to warto mieć i tą wersję, chociażby żeby po testować sobie stronki pomysł Przecież my tak bardzo lubimy testować, a przykładem może tu być np. quake, gdzie co jakiś czas wychodzą kolejne porty, łatki, sratki uwzględniając w to różne konfiguracje pomysł
[#5] Re: AWeb 3.5.11

@recedent, post #3

Prosze Cie... Mysle ze torch przesadzasz. Moze i AWeb ma kilka wad, ale pod klasykiem niczego innego do pewnego czasu nie uruchamialem. Pokaz mi lzejsza przegladarke?
[#6] Re: AWeb 3.5.11
W sumie update dzięki piru ;)
[#7] Re: AWeb 3.5.11

@Valwit, post #1

Wersje na MorphOS-a wykonywał chyba bigfoot z tego co pamietam ?
[#8] Re: AWeb 3.5.11

@Phibrizzo, post #5

Zgadza się OK Dla Amigi klasycznej na pewno bardziej się przyda, aczkolwiek jak by AWeb 3.5.11 ruszył też na OS 3.x to by miało bardziej rację bytu pomysł
[#9] Re: AWeb 3.5.11

@Phibrizzo, post #5

Zgadzam się, ale poza "nieznośną lekkością bytu" AWeb (przynajmniej w tych zamierzchłych czasach, w których go używałem) nie miał żadnych innych zalet. Być może teraz jest inaczej, nie wiem. Po prostu jeśli chodzi o wybór przeglądarki najpierw był iBrowse, a potem długo, długo nic.
[#10] Re: AWeb 3.5.11
Też uważam, że AWeb jest lepszy od IBrowse.
[#11] Re: AWeb 3.5.11

@Korni, post #10

Właściwie to IBrowse miał tylko lepszy manager plików więc jak ktoś tylko przegląda neta to AWeb jest lepszy. Taki szybszy i bardziej amigowy nawet z wyglądu.
[#12] Re: AWeb 3.5.11

@TomK, post #11

A widzisz, ale dla mnie MUI jest bardziej "amigowe" niż ClassAct. Ale nawet pomijając ten fakt, zdecydowanie wolałem używać nieco może wolniejszego IBrowse niż ciągle wsadzać sobie paluch do oka :)
[#13] Re: AWeb 3.5.11

@Phibrizzo, post #5

Moze i AWeb ma kilka wad, ale pod klasykiem niczego innego do pewnego czasu nie uruchamialem. Pokaz mi lzejsza przegladarke?


No właśnie, dla klasyka może i AWeb Rulez! Ale dla MOSa OWB Rulez! Mocy na PPC G4 i G5 jest dość, więc nie ma sensu używać AWeba :)
[#14] Re: AWeb 3.5.11

@recedent, post #12

Ale czemuż to chciałeś sobie palec do oka wsadzać Wierz mi to bardzo niehigieniczne
[#15] Re: AWeb 3.5.11

@TomK, post #14

No właśnie nie chciał, dlatego nie używał AWeba
[#16] Re: AWeb 3.5.11

@recedent, post #12

Na klasyku też zawsze wolałem IB niż AW, w sumie to już nie pamiętam, który, rzeczywiście był lepszy.
[#17] Re: AWeb 3.5.11

@parallax, post #8

Można skompilować aktualną wersję pod OS3. Autor udostępnił źródła.
AWeb ma zdecydowanie lepszą implementację JavaScript 1.2 niż IB dla klasyka. Wiele razy miałem okazję to sprawdzić. IB jest szybkie, fajne ale komercyjne i nie da się zarejestrować.
[#18] Re: AWeb 3.5.11
James Jacobs przygotował również kompilację dla systemu MorphOS.
[#19] Re: AWeb 3.5.11

@mailman, post #18

Hehe, zassałem i chętnie zobaczę jak wyglądają dzisiejsze stronki na tej przeglądarce.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem