Komentarze do artykułu: Roadshow - konfiguracja stosu TCP/IP pod kątem dostępu do Internetu przez modem DSL/router/sieć lokalną dla systemów AmigaOS

[#1] Re: Roadshow - konfiguracja stosu TCP/IP pod kątem dostępu do Internetu przez modem DSL/router/sieć lokalną dla systemów AmigaOS
Niezła robota Arti. Niedawno temat bardzo dla mnie aktualny (PlipBox i A500+).
Pozdrawiam,

Azz
[#2] Re: Roadshow - konfiguracja stosu TCP/IP pod kątem dostępu do Internetu przez modem DSL/router/sieć lokalną dla systemów AmigaOS

@Azzorek, post #1

Arti dzięki za fajny artek. Nabyłem Roadshowa i Genesis poszedł w odstawkę bardzo fajny soft. Wrzuciłem tylko plik MediatorFast do Devs: NetInterfaces,potem tylko klik w S: na Network-Startup i sieć działa,jak ta lala!OK
[#3] Re: Roadshow - konfiguracja stosu TCP/IP pod kątem dostępu do Internetu przez modem DSL/router/sieć lokalną dla systemów AmigaOS

@Grisza, post #2

Najlepszy stos, moim zdaniem. U mnie było podobnie tylko MiamiDX poszło w odstawkę :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem