Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #11
[#31] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#32] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#33] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@waldiamiga, post #27

Na razie nie dostałem potwierdzenia, a tak zrobiłbym przelew

Ja też nie dostałem.


Panowie i Panie, cytat z wiadomości - prosimy o czytanie ze zrozumieniem komunikatów po wypełnieniu formularza. Odpowiedzi będą do około 72 godzin od zamówienia.
[#34] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@mailman, post #33

Thanks
[#35] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@Pinto, post #7

Szczyt głupoty czy bezczelności? Po prostu brak słów, dla takich sflaczałych typów jak ty (awatar to potwierdza)
[#36] Re: Polskie Pismo Amigowe #11
Lubię Amigę, lubię Italo-Disco, Dance lat 90, wspomnienia, nostalgię etc. ponieważ jako stary chłop daję sobie znowu poczucie tego dawnego, beztroskiego bezpieczeństwa, przekonania że mogę wszystko, że stać mnie w życiu jeszcze na wszystko...

...zakładam, że większość z Was ma podobnie...

...ale czasami jak czytam i oglądam te szarpaniny o avatara, szukanie dziury w całym jakby tu jakieś dzieci były kojarzące wszystko z jednym, podlizywanie się, albo negowanie czyjegoś wkładu itd. to mam wrażenie, że niektórzy tak się wczuli w tę nostalgię i ten amigowy wehikuł czasu, że mentalnie i wiekiem też się cofają

I proszę nie krakać, że to ostatni numer, bo w następnym mam nadzieję cały mój wywiad nad którym się sporo napracowałem :)

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 18:18:24 przez Duracel
[#37] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#41] Re: Polskie Pismo Amigowe #11
Gdyby ktoś się niecierpliwił - dzisiaj wieczorem zostaną wysłane wszystkie potwierdzenia zamówień.
[#42] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@mailman, post #33

Ale po wypełnieniu formularza jest tylko tekst: "Dziękujemy za złożenie zamówienia, zostanie ono zrealizowane i dostarczone w ciągu kilku dni. W razie wątpliwości prosimy o kontakt."
:)
Czyli czekam na numer konta.
[#43] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#44] Re: Polskie Pismo Amigowe #11
Wszystkie potwierdzenia wysłane. Gdyby ktoś nie otrzymał info mejlem proszę pisać do mnie.
[#45] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#46] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@autumnlover, post #2

No ja w sumie też. Już powinien się ukazać chyba
[#47] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#48] Re: Polskie Pismo Amigowe #11
Melduje poslusznie ze moj egzemplarz dotarl do mnie w stanie nienaruszonym.

Kilka artykulow przeczytalem od strzalu. Wiadomym jest ze mnie najbardziej zainteresowala recenzja gry Change It. I wlasnie do niej chcialbym dodac kilka slow od siebie aby rozwiac jedna watpliwosc. Ciesze sie ze Autorowi artykulu tak bardzo spodobala sie moja gra, jednak nie moge calych zaslug wiac na siebie bo nie bylo by to poprostu fair z mojej strony. Uwazam ze w opisie zabraklo podania osoby ktora jest odpowiedzialna wlasnie za wystuj gry. Osoba ta jest Aleksander 'APC74' Chylinski, ktory to wlasnie wykonal wszystkie dostepne skorki (z wyjatkiem jednej ktorej autorem jest Szymon 'Szaman' Tomzik).
Obu osoba chcialbym z tego miejsca podziekowac. Dobra robota Panowie.

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2014 16:58:34 przez Phibrizzo
[#49] Re: Polskie Pismo Amigowe #11
Mój egzemplarz również dzisiaj dotarł w stanie nienaruszonym. Zdecydowanie dobrym pomysłem jest dodatkowe oklejanie koperty. Dzięki i do następnego. Ja tymczasem udam się poczytać :D OK
[#50] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@baderman, post #49

Do Finlandii też doszło ;)
[#51] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@eastone, post #50

A do Rybnika dalej nie.
[#52] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@madman15, post #51

Do Piekar też jeszcze nie . Może w poniedziałek dojdzie
[#53] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@Jacol, post #52

Ostatnia partia była wysyłana w piątek. Jeśli ktoś nie dostanie do poniedziałku-wtorku w przyszłym tygodniu to proszę mnie informować.
[#54] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@recedent, post #53

Za Rybnik dziś dotarło OK
dzięki.
[#55] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@rePeter, post #54

Do Rybnika w końcu też :)
[#56] Re: Polskie Pismo Amigowe #11

@madman15, post #55

W Piekarach też się wszyscy cieszą z gazetki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem