Komentowana treść: Epsilon opisuje urządzenie KryoFlux - kontrolera stacji dyskietek
[#1] Re: Epsilon opisuje urządzenie KryoFlux - kontrolera stacji dyskietek
Super sprawa z tym ustrojstwem, szczególnie że czyta i zapisuje .ipf i używa stacji z grzyba bez przeróbek. Szkoda że cena z rubieży naszego układu planetarnego
[#2] Re: Epsilon opisuje urządzenie KryoFlux - kontrolera stacji dyskietek

@Radek_Cz, post #1

Jak dla mnie definitywnie warta swojej ceny. Kopiuje oryginalne dyskietki z zabezpieczeniem i daje również możliwość stworzenia takich dysków. Jak będzie mi potrzebne takie urządzenie, to już wiem gdzie uderzyć.
Zakup profesjonalnej kopiarki dyskietek, która daje też możliwość kopiowania dysków zabezpieczonych, jest praktycznie nie możliwa, a jak się dorwie taką kopiarkę to cena przyprawia o prawdziwy zawrót głowy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem