Komentowana treść: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie
[#1] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie
wow, a jednak sie kreci
[#2] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@sigma2pi, post #1

Już wiem, dlaczego cena jest tak wysoka pomysł Ręczna robota
[#3] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie
Milo patrzec jak powstaje nowa Amiga OK
[#4] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@glichtanski, post #2

Dobrze wykonane "rękodzieło" swoje będzie kosztować! Zawsze!!
[#5] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie
miło widzieć, że powstaje coś nowego
[#6] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie
Pytanie laika, co robiła ta pani?
[#7] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@Ender, post #6

Prawdopodobnie obsadzała najmniejsze elementy na płycie. Jeżeli to były elementy do montażu powierzchniowego to na jakimś "superglu". ;) Panowie elektronicy, jak to jest??
[#8] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie
w sumie 100x bardziej wolałbym ten sprzęcior niż jakiegoś nowego maka
[#9] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@rwks, post #8

Ja też i dodatkowo jest produkowany "u nas" (w Europie), a nie jak wszystko na Tajwanie, Chiny, Turcja itd.
[#10] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@reactor, post #3

Milo patrzec jak powstaje nowa Amiga


Jak już to Amiga nowej generacji tak jak w reklamach X1000. Niestety fakty są takie, że zamiast next gena powstaje kolejny krążownik z okresu II wojny światowej.
[#11] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

Teraz jak nigdy wcześniej faktem jest że tradycyjne konstrukcje idą do lamusa.
Ludzie widać to gołym okiem, powoli większość przesiada się na liliputki typu Rasberry Pi..
[#12] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@glichtanski, post #2

Już wiem, dlaczego cena jest tak wysoka pomysł Ręczna robota


No cóż, tipsy pani sekretarki są fachowe i cena musi być. czarodziej
[#13] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@rwks, post #8

Cena pewnie ta sama :)
[#14] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@Voyox, post #11

link jeszcze tylko kolorek white a najlepiej white-cristal.
[#15] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@Voyox, post #11

Moim marzeniem zawsze była taka maleńka Amiga jak RaspberryPi. Szybki system OS4, przeglądarka WWW, YAM, PageStream, Audacity, Scala i program do obróbki video. Ten komputer oparty na procesorze ARM, 4 porty USB 3.0, SATA 3, współczesny procesor graficzny 2D/3D z gniazdem DVI-D gniazdo kart SDXC, CF, WIFI i gniazdem na kartę SIM-MODEM 3G. O czy jeszcze zapomniałem? Cena do 1000zł w komplecie z obudową i klawiaturą i myszką. Zestaw, postaw i włącz.
[#16] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@Cargo, post #15

A świstak siedzi i zawija...
[#17] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie
Dramat
[#18] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@Cargo, post #15

Czy aby ARM uciągnie edycję Video?? O czywiście myślę o HD, FullHD itp.

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2014 17:27:47 przez TomK
[#19] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@TomK, post #18

Edycję, myślę, uciągnie (najwyżej będzie dłuuuugo edytował). Gorzej z podglądem w czasie rzeczywistym.
[#20] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@recedent, post #19

Ach masz mnie złapałeś mnie za słówko szeroki uśmiech Ale nie wyobrażam sobie edycji bez podglądu w czasie rzeczywistym.
[#21] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@recedent, post #19

Edycję, myślę, uciągnie (najwyżej będzie dłuuuugo edytował). Gorzej z podglądem w czasie rzeczywistym.


Tu nie ma co myśleć i gdybać, ludzie edytują filmy na urządzeniach z ARM od lat:

http://www.youtube.com/watch?v=NCTQjmsCZRk
[#22] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

Niestety fakty są takie, że zamiast next gena powstaje kolejny krążownik z okresu II wojny światowej.


Racja, tylko bardziej pasuje tu określenie "nadmuchiwana atrapa krążownika" niż krążownik. Zapewne włożą tę małą płytkę znowu w jakąś nad wyraz olbrzymią obudowę od peceta (aby zaspokoić wielkie ego nabywcy), nieważne, że w środku będzie głównie powietrze.

No i do tego obowiązkowa naklejka na pecetowej obudowie, bo bez niej wartość tego sprzętu spadłaby nagle do marnych kilku procent ceny detalicznej, a dla niektórych zapalonych wielbicieli naklejek wręcz do zera.

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2014 18:30:37 przez jubi
[#23] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@jubi, post #22

To gdzie ta składana przez Ciebie Amiga 8000 z układami sprzed 30 lat? No patrz Peg czy Sam naklejek nie maja a za grosze ich dalej nie kupisz.
BTW. Zawsze mnie zastanawia o co Ci chodzi z tymi układami specjalizowanymi, przecież każda nowa Amiga takowe posiada ale w swojej walce, w której przegrałeś zanim ją rozpocząłeś pomijasz fakty dla Ciebie niewygodne albo ich nie widzisz co oznacza, ze do takiej walki się nawet nienadajesz.
Idź coś wyrenderuj lepiej, przynajmniej w tym masz umiejętności 15 latka, który się tym zajmuje dłużej.
[#24] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@TomK, post #18

Czy aby ARM uciągnie edycję Video?? O czywiście myślę o HD, FullHD itp.
myślę że na 4 jajowym Cortex A15 mogłoby to nawet niegłupio działać
na pewno lepiej niż na tym cyrusie...
[#25] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@Spoony, post #23

Za trollowanie kolega Spoony otrzymuje urlop. Miesięczny.
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@Ender, post #6

nie czytasz uważnie komentarzy. Ta pani wykonywała rękodzieło.
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#30] Re: Cyrus Plus 2.1 - montaż na filmie

@snajper, post #27

Czytam, ale czy takie głupoty można nazwać komentowaniem? Co to za porównania do Cepelii, commodore, Amiga Nic zrobi wam lepszą masówkę! Wy naprawdę chcecie siedzieć w okopach i napieprzać się jak w czasie Wielkiej Wojny? Jaki sens ma hobby, które polega na nieustannym dowalaniu? Nie, no raz na jakiś czas to jeszcze bym zrozumiał, nie wszystko musi się podobać, ale ja wymiękam. Po co ja kiedyś kupowałem MA, ACS itd.? Od tej pory w ramach niewidzialnego fucka dla głupich komentów będę umieszczał "puste/czyste" posty. Jeżeli myślicie podobnie to możecie się przyłączyć, zmęczymy mąciwody!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem