Komentowana treść: FS-UAE 2.4.1
[#1] Re: FS-UAE 2.4.1
Z UAE pod Linuksem praktycznie nie da się korzystać, w każdym razie mnie się nie udaje sensownie skonfigurować do płynnej, bezproblemowej pracy. A dzięki FSUAE nie dość, że chodzi jak trzeba, to jeszcze da się ładnie oskryptować i podwiązać całość pod macierzysty system.
Więc z mojej strony wielkie dzięki OK
.
[#2] Re: FS-UAE 2.4.1

@rePeter, post #1

FS-UAE działa fajnie, ma rozbudowaną i wygodną konfigurację. Chociaż działa trochę wolniej od E-UAE.

Z UAE pod Linuksem praktycznie nie da się korzystać,

Tak z ciekawości, jakie masz problemy z E-UAE? U mnie oba emulatory działają dobrze.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2014 07:55:37 przez tOMashBe
[#3] Re: FS-UAE 2.4.1

@tOMashBe, post #2

E-UAE jakbym nie ustawił zawsze okropnie muliło, nawet mysz przemieszczała się jak w smole. Zresztą ustawienia są wyjątkowo nędzne w stosunku do windowsowej wersji.
.
[#4] Re: FS-UAE 2.4.1

@rePeter, post #3

To dziwnie, bo E-UAE sprawdzałem na wielu komputerach i w porównaniu z FS-UAE działało podobnie lub szybciej. Może to kwestia kompilacji albo określonych wersji.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2014 09:59:24 przez tOMashBe
[#5] Re: FS-UAE 2.4.1

@tOMashBe, post #4

Sprawdzałeś na Linuksie?
Dla linuksa jest wersja e-uae-0.8.29, dla windows 2.7
.
[#6] Re: FS-UAE 2.4.1

@rePeter, post #5

Tak, poza amigowymi systemami używam tylko Linuxa. Aktualna wersja E-UAE działa całkiem dobrze, choćby na Fedorze, z której teraz piszę.
[#7] Re: FS-UAE 2.4.1

@tOMashBe, post #6

Ja również używam linuxa, aktualnie Ubuntu, FS-UAE też przypadł mi do gustu:
Tu mój opis dla początkujących jak skonfigurować FS-UAE i gamepady:

http://www.ubuntu-pomoc.org/powrot-do-przeszlosci-emulator-amigi-fs-uae/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem