• Opis

Płyta GBA1000 z podłączonym dyskiem IDE 80 GB, monitor VGA podpięty przez Flicker-Fixer na płycie. Nie podłączony FDD (samo złącze działa).

zamieścił: wali7

data: 2014.03.29 16:52

kategoria: Sprzęt / wali7

rozdzielczość: 1200x1280

odsłon: 332

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 4.6 (oceniających: 20)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: GBA1000 gotowa do włączenia
Świetna robota. Gratuluję wytrwałości w budowie i świetnego sprzętu.
[#2] Re: GBA1000 gotowa do włączenia
Piątka wpadła! Zostało przylutowanie gniazda D-Sub chyba.
[#3] Re: GBA1000 gotowa do włączenia

@waldiamiga, post #2

Jeśli masz na myśli złącze VGA, to niestety nic z tego. W GBA złącze VGA jest jakiegoś dziwnego standardu - dosyć duże, metalowe, okrągłe. Żadne znane mi złącze VGA D-Sub nie ma takiego układu pinów na płycie :( . Jak będę miał obudowę do GBA, to przykręcę je do niej, kabelki będą wisiały. Będzie OK.
Obudowę będę robił: zamówię spód z nierdzewki, otwory na złącza zostaną porządnie wycięte maszynowo laserem, boki i góra chyba z pleksi, na froncie zamówię chyba jakiś frez z napisem Amiga GBA1000. Mam nadzieję, że nie wydam na to fortuny. Muszę tylko wykonać projekt w jakimś CADie.

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2014 19:49:21 przez wali7
[#4] Re: GBA1000 gotowa do włączenia

@wali7, post #3

Obudowę będę robił: zamówię spód z nierdzewki, otwory na złącza zostaną porządnie wycięte maszynowo laserem,

To może Treko Laser ze Skawiny lub Lauda z Wielkich Dróg (pare km za Skawiną), nie powinni dużo skasować. Dość często korzystamy z ich usług.
[#5] Re: GBA1000 gotowa do włączenia

@waldiamiga, post #4

Myślałem o Amstalu w Giebułtowie, zamawiałem u nich pewne rzeczy służbowo, zrobili nieźle. Ale dzięki za namiary, te firmy też sprawdzę i wybiorę najtańszą.
[#6] Re: GBA1000 gotowa do włączenia
Dopiero teraz zauważyłem, że obrazek zatytułowałem "GBA1000 gotowa do włączenia", podczas gdy na monitorze widać, że jest już włączona ;)
[#7] Re: GBA1000 gotowa do włączenia

@wali7, post #6

gratki, pewnie nieziemska satysfakcja poskładać takie cacko
[#8] Re: GBA1000 gotowa do włączenia

@jokov, post #7

Poczuć się jak Jay Miner - bezcenne ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem