• Opis

Wszystkie części w mojej GBA1000 działają. Te kable od góry to złącze VGA "na pająka", ponieważ w oryginale ma być okrągłe złącze do którego trzeba robić przelotkę. Nie mam tego złącza, więc najprościej było przylutować gniazdo VGA.

zamieścił: wali7

data: 2014.03.29 16:48

kategoria: Sprzęt / wali7

rozdzielczość: 1200x1229

odsłon: 240

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 4.3 (oceniających: 11)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: GBA1000 gotowa (marzec 2014)
Na ławce w parku zdjęcie robiłeś?
[#2] Re: GBA1000 gotowa (marzec 2014)

@recedent, post #1

Na tarasie przed domem :)
Zepsuła mi się lampa w aparacie, chciałem mieć jakieś przyzwoite oświetlenie.
[#3] Re: GBA1000 gotowa (marzec 2014)
Zrobiłem błąd nie biorąc udziału w zamówieniu grupowym. Złożyłbym sobie swoja GBA.
[#4] Re: GBA1000 gotowa (marzec 2014)

@amper, post #3

Szukaj na Amibay, co chwilę pojawia się ktoś chcący odsprzedać PCB, często z zestawem części. Na PPA też możesz pytać, wiem że nie wszyscy polscy posiadacze PCB do GBA1000 są nadal pełni zapału. Pytaj, może się ktoś ujawni.
[#5] Re: GBA1000 gotowa (marzec 2014)
a wiesz, że ten konektor do hdd 2.5'' na prostych goldipnach który dałeś jest nie halo?
[#6] Re: GBA1000 gotowa (marzec 2014)

@Kilos, post #5

Wiem, ale:
(1) nie miałem konektora z zagiętymi goldpinami
(2) kupiłem sobie moduł DOM z dwuipółcalowym złączem, który wsadzę w obecne złącze, płytka modułu będzie równoległa do GBA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem