• Opis

Ponieważ obrazek wzbudził pewne zainteresowanie i były pytania o inne grafiki, postanowiłem na próbę wrzucić tu kilka prac - na razie te nowsze, może potem poszukam starszych.

Ogólnie ten dział to fajna idea, szkoda tylko że jest raczej martwy (zwłaszcza rysunki) - wiem, że kilka osób ma fajne prace, nawet chwalą się nimi na PPA (jubi) może udałoby się go ożywić.

Obrazek powiększony x2

zamieścił: jokov

data: 2014.04.26 11:02

kategoria: Rysunki / jokov

rozdzielczość: 640x360

odsłon: 141

komentarzy: 15

Ocena użytkowników: 4.4 (oceniających: 32)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Outland
Fajny art.OK
[#2] Re: Outland
Świetne. Piąteczka.
[#3] Re: Outland
Bardzo dobra praca. Ode mnie mocne 5. Jeszcze raz gratulacje.
[#4] Re: Outland
Dzięki!
Zapomniałem napisać coś o samym obrazku - standardowy lowres na ocs/ecs (Amiga 500/600/2000 etc)
320x180 32 kolory
wystawiony na tegorocznym Revision
Rysowany ręcznie w Brilliance Grafx2 i PS
Jako inspiracja m.in. amigowe rpg z początku lat 90 nad którymi spędziłem wieeele czasu ;)
A jednocześnie swojego rodzaju mockup do mojej niewydanej (i nieskończonej) gry rpg

i mały apel - wrzucajcie swoje prace nowe i stare, niezależnie od poziomu stylu i techniki, zawsze to coś ciekawego zobaczyć co ktoś robi :)
[#5] Re: Outland

@jokov, post #4

A jednocześnie swojego rodzaju mockup do mojej niewydanej (i nieskończonej) gry rpg

Czy właśnie tak nazywała się Twoja nieukończona gra? - Outland?
[#6] Re: Outland
Fantastyczne! Zazdroszczę talentu.
[#7] Re: Outland
Ja nie zazdroszczę, ale całkiem całkiem OK

A masz może jakieś grafiki z postępu prac na tą grafiką? pomysł
[#8] Re: Outland

@parallax, post #7

Skoro piszesz, że "całkiem całkiem" to czemu dałeś jedną gwiazdkę? Ręka się omskła?

@jokov: Z twarzy podobna trochę do Elronda Półelfa w wykonaniu Hugo Weavinga. Jakaś rodzina?

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2014 19:19:09 przez recedent
[#9] Re: Outland

@recedent, post #8

recedent: rodzina owszem, ale moja ;) (tzn dostarczyła inspiracji, podobieństwa w sumie niewiele) - ale właśnie w takie klimaty jak podałeś starałem się uderzyć

parallax:jak cię to bawi i nie masz co robić to załóż 10 anonimowych kont i ZNISZCZ mnie TOTALNIE ;P
a tak serio to taka dziecinada mnie najwyżej śmieszy, jestem przyzwyczajony
tu masz linka do archiwum z workstage'ami http://demozoo.org/graphics/109170/

waldi: miała się nazywać talmar/talimar, ale w międzyczasie zapowiedziano innego, w sumie nawet podobnego rpg o tym tytule - jakaś dziwna koincydencja
zresztą to się zmieniało w czasie,
swoją drogą podoba mi się ten pomysł - dobre brzmi :) (to była nazwa robocza jednego z niewielu z grubsza ogarniętych obszarów w grze)

ash: dzięki, a jak parallax słusznie stwierdził nie ma czego zazdrościć (talent się imho niewiele przydaje)
[#10] Re: Outland
Piękna praca :) Masz u mnie piątkę! Mam nadzieję że nie poprzestaniesz i będziesz dalej tworzyć :)
[#11] Re: Outland

@jokov, post #9

Co niby ma mnie bawić? pomysł Nic mnie nie bawi, praca mi się podoba, serio OK

A nie zazdroszczę, bo jakoś ja nikomu nic nie zazdroszczę, może jak bym miał dwie lewe ręce, to wtedy
[#12] Re: Outland
Praca bardzo fajna. Widać warsztat i potencjał którego mi nigdy nie udało się osiągnąć. Spoglądam sobie i zazdroszczę!
Mam nadzieję że to nie ostatnia twoja praca w tym dziale.
Zasłużona piąteczka.
[#13] Re: Outland

@Koyot1222, post #12

Jok: Moje zdanie już znasz. Świetna praca, tak trzymać.
[#14] Re: Outland

@slay, post #13

gżegżółka: dzięki! czekam na jakieś Twoje amigowe rysunki :)

parallax: odnosiłem się do tego co napisał recedent

koyot: potencjał to masz na pewno - robisz bardzo dobre prace, ciekawe pozy i design postaci, dobra paleta - mają klimat. Trochę może niedopracowane patrząc kryteriami scenowo-pixelartowymi, ale rysunkowo ok.
Fajnie jakbyś działał dalej, szczególnie lowresy są obiecujące - rozbudować kompozycję troszeczkę i voila! - scena amigowa Cię potrzebuje ;)

slayer: dzięki ! - czekam na Twoje prace w graffiti. Niech ludzie zobaczą co można wycisnąć z pięćsetki :)

kolejne prace w drodze - tylko to trochę siedzenia jest a pracy (tej normalnej) mam sporo
[#15] Re: Outland

@jokov, post #14

Moim zdaniem super:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem