Komentowana treść: Książka o grach Public Domain
[#1] Re: Książka o grach Public Domain
super chętnie kupię OK
[#2] Re: Książka o grach Public Domain

@BULI, post #1

W swoim gatunku Scorched Tanks nie ma sobie równychOK Dużo broni, osuwająca się glebapomysł Jeszcze jest gra pod system (zapomniałem tytuł), w której balony można zestrzelić, a mogła to być też dobra gra szeroki uśmiech
[#3] Re: Książka o grach Public Domain

@parallax, post #2

Jeszcze jest gra pod system (zapomniałem tytuł), w której balony można zestrzelić,

Battle duel
[#4] Re: Książka o grach Public Domain

@BULI, post #3

Zgadza sięOK Miałem na końcu języka
[#5] Re: Książka o grach Public Domain
Fajny pomysł.

Mailman a może Ty zbierzesz recenzje razem, opracujesz spis według gatunków i wydasz coś podobnego w za mikrozapłatę?
[#6] Re: Książka o grach Public Domain
Orientuje się ktoś, co oznacza w sklepie Amazon określenie: deliver to "Kindle Cloud Reader"? Czy to oznacza, że namacalnie pliku nie dostanę?
[#7] Re: Książka o grach Public Domain
Ja to nie za bardzo rozumiem co dla autorów oznacza Public Domain w skrócie PD. Bo dla mnie to jest twór, który każdy może w dowolny sposób przerobić. A jak dobrze rozumiem, te recenzje odnoszą się do tytułów Freeware i Shareware. Swoją drogą z chęcia bym zobaczył listę gier public domain w moim znaczeniu. Bardzo interesujące (dla mnie) byłaby lista polskich gier tego typu. Ja znam tylko niedkończone produkcje Korina.
[#8] Re: Książka o grach Public Domain

@asman, post #7

Nigdy jakoś specjalnie nie zastanawiałem się nad terminem Public Domain (może warto było by to zrobić), ale pierwszy "odruch" to właśnie Freeware i Shareware.
[#9] Re: Książka o grach Public Domain

@BULI, post #8

Public Domain to zbiór oprogramowania, które można dowolnie dystrybuować nawet w zmienionej formie. Freeware należy dystrybuować w niezmienionej formie.
[#10] Re: Książka o grach Public Domain

@mailman, post #6

Orientuje się ktoś, co oznacza w sklepie Amazon określenie: deliver to "Kindle Cloud Reader"? Czy to oznacza, że namacalnie pliku nie dostanę?


Nikt nie wie?
[#11] Re: Książka o grach Public Domain

@mailman, post #10

to jest raczej mozliwe do zassania na czytnik ebookow kindle bez samego pliku jako takiego
[#12] Re: Książka o grach Public Domain

@Skotos, post #5

A moze Ty?
[#13] Re: Książka o grach Public Domain

@Amnes, post #12

Ja mógłbym się podjąć składu takiej książki, gdyby tylko był na nią materiał.
[#14] Re: Książka o grach Public Domain

@slawekwozniak, post #13

W necie jest, tylko wystarczy złożyćpomysł
[#15] Re: Książka o grach Public Domain

@Amnes, post #12

Mialman napisał sporo świetnych recenzji - ma materiał. Nie zapłaciliśmy mu za to, portal też nie jest szczególnie ukierunkowany na zarabianie. Pojawił się pomysł na kompaktowe wydanie elektroniczne to może warto odwdzięczyć się mailmanowi i kupić za mikropieniądze?
[#16] Re: Książka o grach Public Domain

@Skotos, post #15

Pojawił się pomysł na kompaktowe wydanie elektroniczne to może warto odwdzięczyć się mailmanowi i kupić za mikropieniądze?

Ja chętnie takie wydawnictwo przygarnę, tematyka interesująca, recki Mailmana lubię, więc jak najbardziej tak.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem