Komentowana treść: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora
[#1] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora
W latach 90tych był to program rewelacja.Dziś powinien to być program shareware tak jak total/windows commander.
[#2] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@simka113, post #1

Nie rozumiem - wkurza Cię, że program jest freeware, a wolałbyś za niego zapłacić (jak w przypadku Total Commandera)?
[#3] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@recedent, post #2

Total Commander kosztuje ok. 100pln .Tyle byłbym w stanie zapłacić.Nie wiem ile to jest drobna kwota dla autora.
[#4] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@simka113, post #3

No to wrzuć autorowi do skarbonki te 100PLN i po kłopocie (albo ja też czegoś tu nie rozumiem... ).
[#5] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora
Gwoli ścisłości, kas1e nie jest autorem DOpusa, i nie on jeden rozwija go obecnie, np. BSzili czy xenic też "macza w tym palce", z tego co widzę.
[#6] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora
Ze wsparciem poczekam na wersję dla MorphOSa
[#7] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@Marek Szyprowski, post #6

OK
[#8] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@Marek Szyprowski, post #6

Obyś się tylko doczekał
[#9] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora
nie rozumiem, wiadomiosc z linkiem do innego krotkiego watku, a stamtad na strone z butonem paypal, nie wiem nawet dokladnie czy jest to strona kas1e, choc mozliwe. wiec jaka inicjatywa? czy on wogole o tym wie?
[#10] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora
Just donated. Resurrection of DOpus development (especially for OS3.x) is definitely worth it!
[#11] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@wawrzon, post #9

Tak, to jego strona i jego Paypal. O czym tu się rozpisywać? O inicjatywie nie wie. Chodzi o to, żeby miał niespodziankę.

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2014 13:13:57 przez _arti
[#12] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@_arti, post #11

Now he knows about this. And he appreciates it a lot! I encourage the others to donate too. I think DOpus Magellan is one of the best Amiga software out there so I am happy it is being developed again!

Quote from http://www.amigans.net/modules/xforum/viewtopic.php?post_id=90458#forumpost90458

dopus5.org cost me 30$ per month, so donations welcome to cover server/hosting fees.

Through most of code work done not by me, but for those 1.5 years: Itix, Rigo, BSzili, Xenic and Mason with his artwork. I only do more or less easy parts + organazing. When it come to heavy fixing of real bugs, other ppls do it , and i am only help with tests/ideas/etc. Not that i want to say i do nothing, but its not like i do everything either :) Also other ppls helps with their ideas (like Thore for example).
[#13] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@AmiKit, post #12

Great! OK
[#14] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora
Drobne bo drobne ale przelane
[#15] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@Amnes, post #14

Tak samo ode mnie. Przydałoby się wesprzeć, resztę.
[#16] Re: DOpus 5.9 - wsparcie dla autora

@Marek Szyprowski, post #6

Jest już i dla MorphOS-a wersja 5.92. Właśnie dziś testowałem najpierw tę. Niestety, nie działa wcale FTP. Sięgnąłem więc po tę 5.92 dla os3. Tu zwisł mi edytor przycisków - no ale może to przypadek. FTP natomiast działa, z wyjątkiem ftp.ppa.pl Ogólnie bardzo podoba mi się, że teraz rozmiary wszystkich katalogów pokazuje takie jakie rzeczywiście są, wolne miejsce na partycjach również. Chwilowo jednak powróciłem do starego 5.82 dla 68k - bo FTP muszę mieć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem