Komentowana treść: Noc Muzeów 2014 w Katowicach
[#1] Re: Noc Muzeów 2014 w Katowicach
Ktoś się wybiera z okolic Katowic ?
[#2] Re: Noc Muzeów 2014 w Katowicach

@kaka, post #1

Ja się wybieram z okolicy Częstochowy (przynajmniej taki mam plan)
[#3] Re: Noc Muzeów 2014 w Katowicach
Maj i czerwiec jest naprawdę gorący jeśli chodzi o imprezy retro OK
[#4] Re: Noc Muzeów 2014 w Katowicach

@flops, post #2

Gdybyś szukał towarzystwa to daj znać :)
[#5] Re: Noc Muzeów 2014 w Katowicach
Udana impreza! :)
Pozdrowienia dla Amigowej ekipy!
[#6] Re: Noc Muzeów 2014 w Katowicach

@kaka, post #4

Dopiero dzisiaj przeczytałem wpis, a byłem razem z Badermanem i przegadaliśmy połowę czasu przy wejściu. Impreza bardzo udana, mnóstwo osób, wzorowo zorganizowana, można było wile się dowiedzieć lub pograć na czym tylko się chciało, od starego ponga po jakieś dziwne Macki. Przy wejściu przewijarki i Commodore PET, na wprost w sali wiele konsol i chyba dwa mainframe IBM, od wejścia w lewo symulatory, w prawo PC i Macki a na końcu Next z dużym bilbordem i jego historią. A na dole w "lochach" 8-bit oraz rodzime sprzęty typu Odra, Mera itd. No i miła obsługa już od wejścia OK

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2014 14:01:40 przez flops
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem