Komentowana treść: AmiParty XV
[#1] Re: AmiParty XV
Będzie się działo ;)
[#2] Re: AmiParty XV

@Drako^BB, post #1

Żeby tylko na pre-party się nie zakończyło ;)
[#3] Re: AmiParty XV

@Sir_Lucas, post #2

No tak nigdy nie wiadomo :)
[#4] Re: AmiParty XV

@Drako^BB, post #3

Jedzie ktoś z Gdańska ?
[#5] Re: AmiParty XV

@Drako^BB, post #1

Tym razem najprawdopodobniej WLKP zawita u was :)
[#6] Re: AmiParty XV
Mam bliziutko z Lublina :))))
[#7] Re: AmiParty XV

@Drako^BB, post #1

A i ja jak zdrowie własne i rodziny pozwoli się stawię pierwszy raz (mam nadzieję, że z ekipą ziemi rzeszowskiej).

superbonio: może będzie okazja się spotkać to podziękuję osobiście za całokształt prac i napijemy się ulubionego trunku :)

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2014 00:47:23 przez pong777
[#8] Re: AmiParty XV
Jak ja uwielbiam takie newsy z samego rana OK piwo
[#9] Re: AmiParty XV

@MarX, post #8

A ja nie lubię. Po raz pierwszy nie będę... Uuuuuuuuuu
[#10] Re: AmiParty XV
Jest szansa że się pojawię.
[#11] Re: AmiParty XV

@tygrys, post #10

Ja żeby dotrzeć musiałbym nazbierać przynajmniej 3 osoby z okolicy, żeby nie zbankrutować na paliwo. 400km w jedną stronę. Szkoda, że impreza nie nad jeziorem Białym.
[#12] Re: AmiParty XV
Piękna nowina :) Obecność obowiązkowa :)
[#13] Re: AmiParty XV
Przyjadę.
[#14] Re: AmiParty XV
Obecność obowiązkowa.
[#15] Re: AmiParty XV

@flea, post #9

A ja nie lubię. Po raz pierwszy nie będę... Uuuuuuuuuu

I to niestety jest smutne
[#16] Re: AmiParty XV

@flops, post #11

Jeśli jadę to z Rybnika przez Oświęcim, zabrać? :)
[#17] Re: AmiParty XV

@madman15, post #16

Jak nie będzie więcej chętnych, to chyba się zabiorę. Dzięki za propozycję
Tylko pewnie musiałbym gdzieś dotrzeć do trasy przejazdu, a to może być troszkę problematyczne, ale może się uda.
[#18] Re: AmiParty XV

@superbonio, post #5

W końcu nie miałbym wymówki

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2014 16:33:31 przez Ender
[#19] Re: AmiParty XV

@flops, post #17

Na przykład w taki sposób.
Oświęcim niepotwierdzony, komfort jazdy przeciętny - Polonez Caro minus GLE :P
[#20] Re: AmiParty XV

@madman15, post #19

super, też się pojawię ze sprzętem
[#21] Re: AmiParty XV

@madman15, post #19

Bierzesz mnie i zbysiuka. Bierzesz. :D
[#22] Re: AmiParty XV

@madman15, post #19

Jak taka trasa to na 90% się piszę, w razie czego możemy zrobić przegrupowanie, do teoretycznie wygodniejszego samochodu (gabarytowo chyba podobny, ale ma klimę, muszę tylko nabić). A Poldek ma LPG? Bo Poldek na gaźniku łyka tyle samo paliwa co mój, a mój ma gaz.

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2014 18:45:38 przez flops
[#23] Re: AmiParty XV

@flops, post #22

Poldek ma gaz, po wymianie silnika coś więcej pali, niemniej dopiero dzisiaj został ustawiony zapłon. Dużo nie skasuję.
Jeśli chodzi o wygodę to tylna kanapa jest spoko :) A co do trasy to jeszcze się zobaczy... Na dzisiaj - jadę.
[#24] Re: AmiParty XV
Cholera, jeśli przyjedzie taki skład jak się zapowiada to czerwone dywany trzeba rozkładać :)
[#25] Re: AmiParty XV

@Jenot, post #24

czerwony musi być :)
[#26] Re: AmiParty XV
A ja mam małą propozycję biznesu na AmiParty. Mam około setki dyskietek DD, przechowywanych w dobrych warunkach. Być może są na nich jakieś dane, które bym chciał sobie zostawić na pamiątkę. Osobie, która będzie miała na party Amigę ze sprawną stacją i możliwością zgrania danych np. na pendrajwa czy serwer FTP i pozwoli mi zgrać interesujące mnie dane, oddam wszystkie te dyskietki. Oczywiście to nie oznacza zgrywania 100 dyskietek, większość to pewnie jakieś gry czy programy, ale każdą chciałbym sprawdzić i jeżeli jest w formacie DOS, wyświetlić zawartość no i może zgrać jakieś pliki w rodzaju moje stare teksty czy kody źródłowe.
[#27] Re: AmiParty XV

@Krashan, post #26

Jak się pojawię, to zabiorę Amigę i zew. stację. Zgram bez problemy, a dyskietki jako backup będziesz mógł zachować. Zabiorę PCMCIA CF i przejściówkę USB CF. Tylko będziesz musiał się przypomnieć, żebym czegoś nie zapomniał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem