Komentowana treść: ACE 1.7
[#1] Re: ACE 1.7
jeden z lepszych jakościowo projektów na morphosa
[#2] Re: ACE 1.7

@michal_zukowski, post #1

Szkoda, że to akurat emulator 8-bitowca... Niemniej program dopracowany niemal do perfekcji i znakomicie współpracujący z systemem.
[#3] Re: ACE 1.7

@Krashan, post #2

Być może to głupi pomysł (jeden z wielu), ale czy nie dałoby się namówić autora lub kogoś kto zna się na programowaniu (autor byłby najlepszy) na omówienie na przykładzie tego programu jak należy właściwie zaprojektować program, by jak najlepiej współgrał z MorphOS-em? Czego unikać, jak najlepiej określić priorytety projektu, bo z tego co kojarzę to tam MUI jest mocno zaangażowane? Mam nadzieję, że wyraziłem się dość jasno. Być może to ciekawy pomysł na jakiś tekst.
[#4] Re: ACE 1.7

@Krashan, post #2

A jakiego emulatora nie ośmiobitowca brakuje najbardziej pod MOSem ?
[#5] Re: ACE 1.7

@ede, post #4

MSX?
[#6] Re: ACE 1.7

@ede, post #4

A jakiego emulatora nie ośmiobitowca brakuje najbardziej pod MOSem?

Moim zdaniem żadnego. Chodziło mi o to, że zamiast emulatora być może mógłby powstać inny użyteczny program. Niemniej, każdy pisze to, na co ma ochotę, a tak, czy inaczej ACE stoi na bardzo wysokim poziomie.
[#7] Re: ACE 1.7

@Krashan, post #6

ACE to pierwszy program, w którym spotkałem "lampki" umieszczone na zakładkach/kartach.
Tak z ciekawości zapytam (przymierzam się do MUI), czy to taki ficzer MUI - czy ogólna możliwość umieszczania dowolnych obiektów w dowolnych miejscach/innych obiektach ?
[#8] Re: ACE 1.7

@ede, post #7

w nowych wersjach mui w zakladkach mozna umieszczac dowolne obiekty

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2014 14:23:07 przez kiero
[#9] Re: ACE 1.7

@kiero, post #8

No nie wymysliłem jeszcze rewolucyjnego zastosowania tego ficzera, ale dzienks za info :)

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2014 18:22:42 przez ede
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem