Komentowana treść: Amiparty XV
[#1] Re: Amiparty XV
Obecność obowiązkowa :)
[#2] Re: Amiparty XV

@Mariodj, post #1

No, zobaczymy. Jest spora szansa, że przybędę.
[#3] Re: Amiparty XV

@recedent, post #2

No :)
[#4] Re: Amiparty XV

@Mariodj, post #1

Zwłaszcza jako organizator
[#5] Re: Amiparty XV
Bawcie się, pijcie i po stołach nie rzygajcie :)
[#6] Re: Amiparty XV
Ja przypominam, że mam nadal dwa miejsca wolne w samochodzie i mogę zabrać kogoś z Warszawy i okolic jeśli będą na mojej trasie. Pzdr!
[#7] Re: Amiparty XV
No ja już większość sprzętu mam przygotowaną - pozostało dograć parę drobiazgów. Jakby ktoś miał kłopot z trafieniem, trzeba go odebrać z przystanku busów lub udzielić innych informacji to pisać, dzwonić, smsować. Mój telefon: 883609777. Od 9:00 jesteśmy na PArty Place. Jeśli ktoś chce przyjechać wcześniej to pisać.

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2014 08:43:30 przez Jenot
[#8] Re: Amiparty XV

@recedent, post #2

Daj znać co i jak .. bo nie wiem, czy mam swój powóz czyścić ze słomy .. i takie tam.
Pasuje być...

Ps.
Dębica-Rzeszów-Łańcut-Przeworsk-Zamość to przewidywana trasa- miejsca są...

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2014 14:37:24 przez MaaG^dA
[#9] Re: Amiparty XV
Tak mnie zaintrygowało... o co chodzi z tą "zieloną butelką"? To chyba nie do gry "w butelkę"?

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2014 10:35:19 przez Madman
[#10] Re: Amiparty XV

@Madman, post #9

Przyjedź to będziesz miał okazję sam się przekonać co to jest ta osławiona już "zielona butelka" ;) Zapraszamy :D
[#11] Re: Amiparty XV
Proza życia AmiTaty przerywana takimi wydarzeniami jak AmiParty to coś cudownego . Can't wait! piwo
[#12] Re: Amiparty XV

@Sir_Lucas, post #10

No nie da rady niestety, ledwo wróciłem z Open'era a za moment Sonisphere, nie wydoliłbym logistycznie i kasowo
[#13] Re: Amiparty XV

@Madman, post #12

To może w zimowej edycji uda się to jakoś logistycznie rozwiązać?? pomysł
[#14] Re: Amiparty XV
Już mi jest zielono :)
Kto jedzie z Lublina?
[#15] Re: Amiparty XV

@il_capitano, post #14

Ja jadę z Lublina, ale nie bezpośrednio, dlatego niestety nie proponuję podwózki na/z party
[#16] Re: Amiparty XV

@MarX, post #15

ja jadę ze świdnika jak kogoś podrzucić
[#17] Re: Amiparty XV

@Madman, post #9

Po zielonej butelce w butelkę już raczej nie zagrasz. :P
[#18] Re: Amiparty XV

@il_capitano, post #14

Ja jade na 90 %
[#19] Re: Amiparty XV

@Jenot, post #17

Jakby ktoś chciał przywieźć komputer bez monitora to będę miał jakiegoś szajsunga 15" LCD na wszelki wypadek (nie obsługuje 15kHz czyli scandoubler do Amigi wymagany).
A jak ktoś chce podpiąć się do projektora i czymś pochwalić to niech zabierze kabel:
- RGB->VGA (wystarczy commodorowska przejściówka),
- S-Video
- Composite
[#20] Re: Amiparty XV

@Mariodj, post #1

Cholera, weekendy mam zawalone w wakacje
Widzę warunki tragiczne nie będą, a nawet rzekłbym, że dobre się zapowiadająOK
Pamiętajcie o wideo i zdjęciach pomysł
[#21] Re: Amiparty XV
W trakcie drogi ktoś będzie jechał przez Białą Podlaskę do Chełma?
[#22] Re: Amiparty XV

@ZED^lM, post #21

A jest ktoś chętny z okolicy Częstochowy, lub będzie w pobliżu przejeżdżał, na wypad na jeden dzień (np. sobotę)? Sam nie dam rady na pewno dojechać, zbyt duży koszt.
[#23] Re: Amiparty XV
Dzisiaj się dowiedziałem, że nie mam możliwości pojawić się w Chełmie w sobotę. W związku z powyższym zwalniam 3 miejsca noclegowe. Ech, przyjemnego imprezowania życzę.
[#24] Re: Amiparty XV
No i coraz bliżej imprezy :) Pakowanie gratów czas zacząć :)
[#25] Re: Amiparty XV

@Mariodj, post #24

Mario: Weź kartę CF 4GB. Zrobię Ci kopię swojej, żebyś mógł w pełni korzystać z lotharkowych gadżetów ;)
[#26] Re: Amiparty XV

@fazior, post #23

Uuuuuuu szkoda
[#27] Re: Amiparty XV

@Jenot, post #25

karta spakowana :)
[#28] Re: Amiparty XV

@Jenot, post #25

a jakie to lotharkowe gadżety macie ? macie coś poza HxC ?
[#29] Re: Amiparty XV

@pabloz, post #28

Ultimate 1MB, SIDE2 (to do małego Atari), ja jeszcze mam Mista (czyli Amiga, Atari STe, małe Atari i C64 w jednym). Jak zwykle robię atarowy desant na amigowe party. ;)
[#30] Re: Amiparty XV

@Jenot, post #29

no to suuuuper z tym desantem !!!! mam takie same gadżety + side2sd oprócz mista hahaha a mista również chciałbym zobaczyć !!!

jak będzie atari to będę na 100% a miałem być na 90 % hahahha

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2014 13:28:41 przez pabloz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem