Komentowana treść: Wywiad z Franckiem Sauerem
[#1] Re: Wywiad z Franckiem Sauerem
"Jakie oprogramowanie było używane do projektowania Unreal i Agony?
- Dla grafiki, głównie Deluxe Farba III."

Deluxe Farba rulez! OK

Poruszono wiele ciekawych kwestii, chociaż ten tłumacz czasem nie za bardzo sobie radził pomysł
[#2] Re: Wywiad z Franckiem Sauerem
nie znam gościa siedzi, pije i chrupki
[#3] Re: Wywiad z Franckiem Sauerem

@parallax, post #1

Na jaki ty tłumaczyłeś? Na polski? To nic dziwnego, bo chyba żaden googlowy tłumacz nie robi tego poprawniepomysł. Przetłumacz sobie na angielski, to wtedy będzie dobrze OK
[#4] Re: Wywiad z Franckiem Sauerem
Nawet z francuskiego na angielski pojawiały się kwiatki .

Niesamowite jest to jaka różnica jakości jest po między Unreal i Agony. Nigdy w tą pierwszą nie grałem, może właśnie przez to że była... jaka była .

Wszedłem na stronę FS, dużo ciekawych rzeczy tam jest, między innymi znalazłem tam fajny polski akcent, a mianowicie timelapsy z rysowanych przez Polaka pejzaży "Agonalnych", naprawdę jedwabisto-wy.piiiiiiii.ste
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem