Komentowana treść: Enemy 2 - Missing In Action - recenzja
[#1] Re: Enemy 2 - Missing In Action - recenzja
Fajne
[#2] Re: Enemy 2 - Missing In Action - recenzja

@Dorian3d, post #1

Ale co fajne, gra czy recenzja ? :) Dla mnie gra chyba nieco zbyt trudna.
[#3] Re: Enemy 2 - Missing In Action - recenzja
Recenzja trochę przy-krótka, ale generalnie ta gra to kontynuacja tego co było w pierwszej części, nie ma żadnej rewolucji wymagającej dokładniejszej wzmianki. Nowe etapy, ciąg dalszy historii i trochę poprawionej grafiki. Ja swoją przygodę z Enemy rozpocząłem właśnie od drugiej części. Dopiero po jej ukończeniu zabrałem się za jedynkę.
[#4] Re: Enemy 2 - Missing In Action - recenzja
Na końcu (lub początku) tekstu powinien znaleźć się link do recenzji pierwszej części, jako iż wydaje mi się ta recenzja do niej odwoływać. Bez lektury recenzji pierwszej części opis jest zbyt lakoniczny aby coś wnieść. Wiem, że można sobie samemu znaleźć, ale było by to ułatwienie.
[#5] Re: Enemy 2 - Missing In Action - recenzja

@Mario, post #4

Linki dodane.
[#6] Re: Enemy 2 - Missing In Action - recenzja

@Mario, post #4

Wystarczy kliknąć w tagi pod artykułem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem