• Opis

Zdjęcie nie jest moje. Pochodzi z aukcji w której brałem udział. Takie oto skarby znaleziono podczas porządków na strychu należącym do byłego pracownika Commodore.

zamieścił: Deftronic/...

data: 2014.09.24 08:24

kategoria: Różne / Amiga

rozdzielczość: 1600x1200

odsłon: 296

komentarzy: 14

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Strych
Fajne skarby tylko pozazdrościć.
[#2] Re: Strych
Teraz się nie dziwię dlaczego firma splajtowała ... ;).
[#3] Re: Strych
Normalnie Amigowy skarbiec :)
[#4] Re: Strych

@Tomski, post #2

kolekcjoner
[#5] Re: Strych
A ja chętnie posprzątałbym na tym stryszku .
[#6] Re: Strych
Ciekawi mnie czy te pudla sa pelne?
[#7] Re: Strych
Tak z czystej ciekawości na jakiej kwocie skończyła się aukcja?
A tak swoją drogą odnaleźć taki stryszek to marzenie chyba każdego miłośnika Amigi commodore
a za fote 5OK

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2014 22:58:40 przez heniek29cr
[#8] Re: Strych

@Phibrizzo, post #6

Na prawym pudle widać całą zawartość pomysł
[#9] Re: Strych

@heniek29cr, post #7

Na aukcji wystawiona była tylko jedna rzecz - oprawiona w ramę, płyta główna A4000T z tabliczką. Dodane było to zdjęcie aby potwierdzić historę tej płyty (że znaleziona na strychu po byłym pracowniku, razem z innymi gratami/pamiątakmi po Commodore). Koszt tej ramy z płytą to trochę ponad 300F. Za tydzień powinna wisieć u mnie na ścianie.

Kurczę, jak byłem mały to na naszym strychu w kamienicy znalazłem fajny, niemiecki sztucer z czasów wojny, schowany przy belce stropowej. Smark byłem więc z kolegami wytargałem go na boiso (cieżki był dla nas wtedy). Tam zobaczyli przypadkowi przechodnie, zgłośili na Milicję i wieczorem ojciec musiał odnieść i się tłumaczyć. :) Sztucera szkoda, ale jeszcze bardziej że nie ma w kraju takich strychów z Amigami. Chociaż? Może nasze dzieci albo wnuki będą znajdować takie skarby za ileś lat... ;)
[#10] Re: Strych

@Deftronic/..., post #9

Niech znajdują byle tylko nie potraktowali tego jako złom elektroniczny ;D
[#11] Re: Strych

@Deftronic/..., post #9

Za tydzień powinna wisieć u mnie na ścianie.

Gratuluję zakupu.OK

EDYTA:ZA reklamówką Commodore jest jeszcze jedna ramka, pewnie z płytą kolejnej Amisi, ciekawe jakiej...

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 21:09:30 przez waldiamiga
[#12] Re: Strych

@waldiamiga, post #11

Ta druga ramka też jest na Ebay do kupienia. Ma pewnie inny numer płyty.
[#13] Re: Strych
w tej chwili na strych i mi to zabezpieczyć proszę!!!
[#14] Re: Strych

@martinflash, post #13

Chętnie bym tam posprzątał, nawet za dopłatą
BTW: Tam jest nawet reklamówka Commodore AMIGA w całkiem dobrym stanie..
Jaa chcee! :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem