Komentowana treść: AmiParty 16
[#1] Re: AmiParty 16
Trzy dni Ami-radochy :)
[#2] Re: AmiParty 16

@Mariodj, post #1

Ba
[#3] Re: AmiParty 16

@Drako^BB, post #2

Żeby tylko mnie nie suszyło następnego dnia jak ostatnio :D Aha i na Ami z nazwy Party nie chciałbym widzieć Pc, Maka i Atari. Dodatkowo te Windowsa, MorphOSa i Linuksa jak Ami to tylko Amiga Classic, Amiga One, Amiga DE, AmigaNG i AmigaOS
[#4] Re: AmiParty 16

@danny, post #3

Będą Amigi Atarynki Commodorki Spectrusie Timexy Ps-y Xbox-y Maczki i inne krzaczki :)

MOSy OSXy AOSy i inne kokosy też będą bo dlaczego nie.

Amiparty to oczywiscie Amigowe bajlando ale otwarte na inne platformy i kropka ;)

A suszyć i tak będzie ;)
[#5] Re: AmiParty 16

@danny, post #3

Aha i na Ami z nazwy Party nie chciałbym widzieć Pc, Maka i Atari. Dodatkowo te Windowsa, MorphOSa i Linuksa

To może po prostu nie przyjeżdzaj?
[#6] Re: AmiParty 16

@danny, post #3

Suszyło Cię bo nie z tej flaszki pociągałeś ;)
A co do komputerów to Cię zmartwię... oprócz Amig będzie wszystko to czego nie chciałbyś widzieć.
[#7] Re: AmiParty 16

@Jenot, post #6

To zróbta PCParty albo MacParty. Po co z ludzi durni robicie, że to jakieś party głównie z Amigą?
[#8] Re: AmiParty 16

@danny, post #7

Bo głównie z Amigą... reszta dla porównania, żebyśmy mogli po raz tysięczny powiedzieć jakie to były ...ujowe sprzęty ;P
Poza tym, jak chcesz mieć party tylko amigowe to... "zróbta".
[#9] Re: AmiParty 16

@Jenot, post #8

Czemu w nagraniu nie ma wersji z napisami dla Polaków? pomysł W czasie 2 wś angole i amerykanie nie za bardzo pomogli Polsce
[#10] Re: AmiParty 16

@parallax, post #9

A Ty to tak a'propos czego? Bo jakoś nie widzę związku z wątkiem.
[#11] Re: AmiParty 16

@Jenot, post #10

[#12] Re: AmiParty 16
Trolle precz !!!
[#13] Re: AmiParty 16

@parallax, post #11

Czytaj z ruchu ust :P
[#14] Re: AmiParty 16

@danny, post #3

nie chciałbym widzieć Pc, Maka i Atari.

Nie ma czego się bać, jeśli jesteś takim amiortodoksem to będziesz miał idealną okazję wykazać się i udowodnić inowiercom, jak bardzo pobłądzili
[#15] Re: AmiParty 16

@BULI, post #14

ale Kolega danny nie napisał przecież że nie chce widzieć ZX Spectrum na AmiParty, to już coś szeroki uśmiech
wiec jest w Nim jeszcze nadzieja... że przyjedzie i zasiądzie przed Timexem, ZX Spectrum +2 , ZX Spectrum +3 które na pewno będą
[#16] Re: AmiParty 16

@danny, post #3

Ot kolego zawsze możesz zrobić swoją impreze nie ma problemu ;)
[#17] Re: AmiParty 16

@JacK_Swidnik, post #15

Dziwne bo ZX to mi się śnił nawet dzisiaj - ale dopiero Amiga graficznie dała to czego oczekiwałem od komputera i grafiki, którą chciałem widzieć. Ale dla mnie nie istotne są teraz jej układy graficzne, mogłyby to być układy znane z pc wtedy ważne by to samo zaoferowało, tak samo nowe Amigi, ciesze się, że mają elementy tzw. PC jak karty graficzne etc. to powinno stać się już dawno. Ale przepłacany złom z Apple - nie, tego nigdy nie będę chwalił. Jeszcze za czasów Jobsa ta firma miała coś wspólnego z wytyczaniem trendów - dzisiaj już nie. Tak samo ciężko się patrzy na na właścicieli Amiga Classic - tak, nazywajmy rzeczy po imieniu, to są modele klasyczne - którzy opluwają modele One Amigi ale chwalą Maki PPC, które mają zainstalowany jakiś MOS. Nie o taką Amigę walczyliśmy i to, że taki mak jest tańszy i protoplasta Genesi rozdawał po zniżce programistom sprzęt nigdy nie powinno być wyznacznikiem, że dzisiaj opluwa się wszystko co z próbą ratowania komputera Amiga (tak, o modelu One pisze) i AmigaOS ma wspólnego. Jesteśmy Polakami, nie zarabiamy w tym kraju dużo ale nie bądźmy aż tak tani by opluwać wszystko co kosztuje dużo.
[#18] Re: AmiParty 16

@danny, post #17

nie bądźmy aż tak tani by opluwać wszystko co kosztuje dużo

Ale przepłacany złom z Apple - nie, tego nigdy nie będę chwalił

Logika wali po oczach.
[#19] Re: AmiParty 16

@Krashan, post #18

No powiedz mi gdzie tam logiki nie ujrzaleś I nie opluj się ze śmiechu przypadkiem.

Edit. o Amidze pisałem, bo chyba jednak niektórzy wszystko muszą do jednego worka wrzucać. Sorry, zapomniałem, że dla niektórych już miedzy Amigą a Mac nie ma różnicy.

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2014 09:58:05 przez danny
[#20] Re: AmiParty 16

@danny, post #19

.

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2014 11:47:52 przez Krashan
[#21] Re: AmiParty 16

@danny, post #17

danny: Nie ma się co spinać - to tylko hobby, czy to dla użytkowników klasyków, czy nextgenów wszelkiej maści. Dla producentów/developerów też sądząc po ilości sprzedanych sprzętów czy licencji na oprogramowanie. Każdy cząstkę dawnej Amigi widzi tam gdzie uważa - takie jego prawo. Dla mnie są to stare gry czy dema, dla Krashana programowanie w Morphosie (sorry Krashan że mówię za Ciebie), dla Hyperionu produkcja Amigi One, dla Jensa tworzenie hardware'u dla starych Amig itd. itp. Nazwa nie jest dla mnie istotna - czy to AmigaOS, AROS czy MorphOS, jakie to ma teraz znaczenie? Jesteśmy na wymarciu i nic tego nie zmieni, warto więc od czasu do czasu się spotkać i przy piwie zagrać w Lotusa czy SWOSa. Póki jeszcze nie chodzimy z balkonikami ;)
Jeśli nie podoba Ci się formuła Amiparty to przecież nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu. Możesz zorganizować swoją hermetyczną imprezę, z dozwolonymi jedynie klasykami i OS4.

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2014 12:24:42 przez Jenot
[#22] Re: AmiParty 16

@Jenot, post #21

Hmm, konto założone parę dni temu i już 6 banów, nieźle. Jakieś wnioski?
.
[#23] Re: AmiParty 16

@rePeter, post #22

konto założone parę dni temu i już 6 banów


co?
[#24] Re: AmiParty 16

@recedent, post #23

Raczej kto?
danny
[#25] Re: AmiParty 16

@rePeter, post #24

Na konto danny nie było (jeszcze) założonego żadnego bana. Może masz na myśli ignory?
[#26] Re: AmiParty 16

@recedent, post #25

Masz rację, kwestia nomenklatury.
[#27] Re: AmiParty 16
Jak mam zajęcia w ten weekend to jestem piątek-sobota. Ale zakładam że piątek-niedziela. Tak że jestem. Co do dat, bdę wiedział do 31 XII.

dostępne są pokoje hotelowe w przystępnej cenie na miejscu


To ja proszę o koszt
1) wstępu pt-niedz
2) 2 noclegi: pt/sob + sob/niedz
[#28] Re: AmiParty 16

@DiskDoctor, post #27

Wstęp na imprezę jak zwykle 10zł. Koszt noclegu 30-35zł/dupodoba. Ostateczną cenę za nocleg uzgodnię jeszcze z właścicielem lokalu.

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2014 19:40:00 przez Jenot
[#29] Re: AmiParty 16

@rePeter, post #26

Za offtopa i sianie bryndzy o banach masz ode mnie ignora.
BTW. Moge mieć i 20 ignorów, mosisty i klasykowcy koszernii walcie śmiało

Edit bo czasy się zmieniają i na dzisiaj do ppa wykorzystuje mobilne połączenie dzięki czemu bany nie straszne i qcośtam może sobie również dowoli blokade na MAC karty sieciowej robić jak kiedyś nie raz, tylko chyba nie wie, że MACa można bez problemu zmienić. Ale może o tym już wie a może nie... ciężko rzec ale sobie nie bede szczędził skoro na ppa mosista i klasykowiec sobie może poużywać

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2014 21:04:29 przez danny
[#30] Re: AmiParty 16

@Jenot, post #28

Ceny dobri
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem