Komentowana treść: Amiwest 2014 - zdjęcia i filmy
[#1] Re: Amiwest 2014 - zdjęcia i filmy
Obejrzałem filmiki o winue ppc. Aweb i Mame działają szybko.Potrzebują peceta rakiety niestety.Nowe emulatory pewnie się ni odpalą w ogóle.Śpioch
[#2] Re: Amiwest 2014 - zdjęcia i filmy

@simka113, post #1

Bardziej obawiam się tego, że Hyperion będzie chciał profity od JITa. No na chłopski rozum, sami pomyślcie.pomysł
[#3] Re: Amiwest 2014 - zdjęcia i filmy
Wszystkiego nie oglądałem pomysł Będzie co oglądać wieczorem OK
[#4] Re: Amiwest 2014 - zdjęcia i filmy
tyle lat po upadku amigi a nadal nie potrafią jej dobrze
emulować


Ostatnia aktualizacja: 10.11.2014 22:56:00 przez Dorian3d
[#5] Re: Amiwest 2014 - zdjęcia i filmy

@Dorian3d, post #4

Towarzystwo wzajemnej adoracji.
[#6] Re: Amiwest 2014 - zdjęcia i filmy

@simka113, post #1

czyli co taniej wychodzi a1200 z 8mb fast?
[#7] Re: Amiwest 2014 - zdjęcia i filmy

@Iceman, post #6

no o jakieś 4 tys hyh
[#8] Re: Amiwest 2014 - zdjęcia i filmy

@Sosabowski, post #5

Towarzystwo wzajemnej adoracji.


Ktoś użył kiedyś określenia "leśne dziadki" :) Ale obsługa PPC w WinUAE/FSUAE to świetna sprawa, z wielkim zainteresowaniem obejrzałem prezentację systemu 4.1 na WinUAE. Ostatni mój amigowy zakup to była myszka i zasilacz do A600 mniej więcej 10 lat temu. Możliwe że płytka z 4.1 Final Edition będzie kolejnym, jeśli oczywiście cena w Polsce nie przekroczy przelicznika waluty + 10%.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem