Komentowana treść: AmigaOS 4.1 Final Edition - poprawka dla posiadaczy Amigi 3000
[#1] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition - poprawka dla posiadaczy Amigi 3000
Trochę lipa, że odrazu tego uaktualnienia nie ma w AOS 4.1FE...
[#2] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition - poprawka dla posiadaczy Amigi 3000

@Cargo, post #1

Nie ma od razu bo bywalec ppa czyli amigafan znany takze jako lekarz_med zgłosił błąd pare miesięcy temu na forum Hyperionu ale został totalnie i nieprofesjonalnie olany, a Hyperion obudził się z ręką w nocniku jak płytki już poszły do tłoczenia.
[#3] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition - poprawka dla posiadaczy Amigi 3000

@michal_zukowski, post #2

Nie parę miesięcy temu a parę lat temu bo w 2012 założyłem tam osobny wątek i zgłosiłem ten błąd.
[#4] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition - poprawka dla posiadaczy Amigi 3000

@lekarz_med, post #3

Niestety to jest coś niedopuszczalnego. Tak to jest gdy robi się nierealny harmonogram, aby tylko wypuścić produkt. Gdzieś czytałem że ATO też się skarżyli na współpracę i mnie to wcale nie dziwi. Szkoda tylko, że za tym bałaganem stoi osoba, która bardzo lubi używać wyrazu "quality"... widać niestety dla niektórych użytkowników i betatesterów oznacza ono coś innego. W imieniu betatesterów mogę tylko przeprosić użytkowników A3000. Dobrze, że chociaż Hyperion przeprosił użytkowników w newsie na swojej stronie - szkoda tylko, że tej informacji nie ma na głównej a jest tylko w Newsach i że zrobili to dużo po fakcie. Z drugiej strony większym producentom też zdarzały się podobne wpadki, choć to akurat nie jest usprawiedliwienie.
[#5] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition - poprawka dla posiadaczy Amigi 3000

@alekc, post #4

W sumie to mogliby dotłoczyć te pare płytek dla użytkowników A3000 +CSPPC, przecież nie trzbeba "anulować" całej produkcji ... Przy zamówieniach wymagane jasne zaznaczenie, że chodzi o wersję dla A3000, ew. wymiana u dystrybutora. Ale widać cinżko jest.







Ostatnia aktualizacja: 30.12.2014 10:00:48 przez ede
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem